Naścienny podajnik folii i ręczników papierowych Parat Plus - Leifheit

87,90 zł
Brutto

Naścienny podajnik folii i ręczników papierowych Parat Plus zapewnia szybki dostęp do wszystkiego, co zawsze jest potrzebne.

Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie


  • Zamówienie złożone i opłacone do godz: 12:00 wysyłamy w tym samym dniu.ZAPRASZAMY Zamówienie złożone i opłacone do godz: 12:00 wysyłamy w tym samym dniu.ZAPRASZAMY
  • Masz dodatkowe pytania ?, potrzebujesz porady ? Skontaktuj się z Nami chętnie na nie odpowiemy. Masz dodatkowe pytania ?, potrzebujesz porady ? Skontaktuj się z Nami chętnie na nie odpowiemy.

Naścienny podajnik folii i ręczników papierowych Parat Plus marki Leifheit – to co najważniejsze jest w zasięgu ręki

Nr produktu: 25723

  • - sprawdzony podajnik do folii i papieru z miejscem na folię aluminiową i spożywczą, ręcznik papierowy i woreczki do zamrażania
  • - ma także dozownik do taśmy klejącej i schowek na drobiazgi
  • - specjalny nóż zapewnia precyzyjnie odciętą folię
  • - końce folii są zawsze w zasięgu ręki

Tak to można pracować!

Naścienny podajnik folii i ręczników papierowych Parat Plus zapewnia szybki dostęp do wszystkiego, co zawsze jest potrzebne.

Dwa zamknięte pojemniki pomieszczą folię aluminiową i spożywczą. Jeden schowek przewidziano na woreczki do zamrażania. Poza tym podajnik posiada zawsze dostępny podajnik taśmy klejącej oraz schowek na drobiazgi, w którym można przechowywać gumki, pinezki, spinacze lub klipsy do zamykania.

Naścienny podajnik folii i ręczników papierowych Parat Plus jest wyposażony w specjalne ostrza, które precyzyjnie odcinają folie spożywcze i aluminiowe. Bez nierównych, postrzępionych krawędzi i bez dłubania przy folii spożywczej w poszukiwaniu jej końca. Po odcięciu końce folii wystają na tyle z podajnika by następnym razem bez problemu je chwycić i wyciągnąć. Bardzo ostre noże są ukryte za praktycznymi suwakami tnącymi chroniącymi palce przed skaleczeniem.

Po łatwym montażu na ścianie można szybko i wygodnie od przodu założyć rolki w podajniku. Wystarczy zdjąć obudowę, włożyć rolki i podajnik Parat Plus będzie gotowy do użycia. Przeznaczony do wszystkich standardowych rozmiarów rolek dostępnych w sprzedaży.

850600405123
Nowy produkt

Zobacz także