BLOK STOJAK NA NOŻE MARMUREK UNIWERSALNY WYSOKI

38,50 zł
Brutto
BLOK STOJAK NA NOŻE MARMUREK UNIWERSALNY WYSOKI
Ilość

  • Zamówienie złożone i opłacone do godz: 12:00 wysyłamy w tym samym dniu.ZAPRASZAMY Zamówienie złożone i opłacone do godz: 12:00 wysyłamy w tym samym dniu.ZAPRASZAMY
  • Masz dodatkowe pytania ?, potrzebujesz porady ? Skontaktuj się z Nami chętnie na nie odpowiemy. Masz dodatkowe pytania ?, potrzebujesz porady ? Skontaktuj się z Nami chętnie na nie odpowiemy.

BLOK, STOJAK NA NOŻE Z POWŁOKĄ MARMURKOWĄ, UNIWERSALNY, WYSOKI  KH-1091

 

Uniwersalny stojak, blok na noże KINGHOFF z wkładem z nitek polipropylenu wytwarzany z akrylu pokrytego silikonem.

Prosty wzór stojaka idealnie wpasuje się w aranżację każdej kuchni, dzięki niemu, noże zawsze będą uporządkowane, na wyciągniecie ręki a także bezpiecznie przechowywane.

Blok na noże jest wygodny i mobilny - możesz postawić blisko miejsca, gdzie właśnie pracujesz, zapewniając szybki i łatwy dostęp do noży.

 
  • Uniwersalny blok do noży, nadaje się do przechowywania różnych rodzajów noży. Wewnętrzne pręciki z polipropylenu pozwalają umieścić noże w dowolnym ułożeniu. Wkład umożliwia przechowywanie noży o różnej długości i szerokości.
  • Korpus powlekany warstwa silikonowa, miękką w dotyku.
  • Blok KingHoff nadaje się dla noży stalowych i ceramicznych, a także powlekanych w ilości ok. 8 noży.
  • Łatwy w utrzymaniu czystości -wkład można wyciągnąć w celu ułatwienia czyszczenia i utrzymania higieny noży.
  • Solidna podstawa zapewnia stabilność stojaka.
  • Kolor czarny nakrapiany białym i  błękitnym kropkami
  • Wymiary bloku : wysokość: 22 cm , średnica 11 cm .
 

Jednym z warunków „długowieczności” noży jest ich właściwe przechowywanie i w tym pomoże Nam prezentowany blok. To od przechowywania  w dużym stopniu zależy to w jakiej kondycji będzie ostrze i jak skutecznie będzie przebiegało samo krojenie.

Największym błędem jaki popełniamy przy przechowywaniu noży jest ich wrzucenie z innymi nożami i akcesoriami kuchennymi do szuflady. W ten sposób bardzo szybko możemy uszkodzić lub stępic ostrze noża.

Jednym z najczęstszych sposobów jest korzystanie z bloków.  Doskonale nadają się do przechowywania całych kompletów noży.

 
 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA POZOSTAŁE NASZE AUKCJE!

ZAMÓWIENIA REALIZUJEMY W CIĄGU 24 H!

TOWAR JEST DOKŁADNIE ZABEZPIECZONY DO WYSYŁKI w karton zbiorczy, opakowania jednostkowe, przekładki tekturowe, folia bąbelkowa, papier, taśma,oznaczenie - Ostrożnie Szkło.

DLA NAS NAJWAŻNIEJSZA JEST SATYSFAKCJA KLIENTA!

Potrzebujesz dodatkowe elementy, produkt nie jest taki, jak sobie wyobrażałeś lub coś się uszkodziło podczas dostawy? Nie wahaj się z nami skontaktować!

Jeśli masz jakikolwiek problem związany z zamówieniem, nasza obsługa klienta - zawsze przyjazna - chętnie Ci pomoże i doradzi.

Masz dodatkowe pytania ? Skontaktuj się z Nami chętnie na nie odpowiemy.

 
801071300028
186 Przedmioty
Nowy produkt

Zobacz także