Blok uniwersalny na noże, czarny marmurek - KING Hoff

38,50 zł
Brutto

Uniwersalny stojak, blok na noże KINGHOFF z wkładem z nitek polipropylenu wytwarzany z akrylu pokrytego silikonem.

Ilość

  • Zamówienie złożone i opłacone do godz: 12:00 wysyłamy w tym samym dniu.ZAPRASZAMY Zamówienie złożone i opłacone do godz: 12:00 wysyłamy w tym samym dniu.ZAPRASZAMY
  • Masz dodatkowe pytania ?, potrzebujesz porady ? Skontaktuj się z Nami chętnie na nie odpowiemy. Masz dodatkowe pytania ?, potrzebujesz porady ? Skontaktuj się z Nami chętnie na nie odpowiemy.

BLOK, STOJAK NA NOŻE Z POWŁOKĄ MARMURKOWĄ, UNIWERSALNY, WYSOKI  KH-1091

Uniwersalny stojak, blok na noże KINGHOFF z wkładem z nitek polipropylenu wytwarzany z akrylu pokrytego silikonem.

Prosty wzór stojaka idealnie wpasuje się w aranżację każdej kuchni, dzięki niemu, noże zawsze będą uporządkowane, na wyciągniecie ręki a także bezpiecznie przechowywane.

Blok na noże jest wygodny i mobilny - możesz postawić blisko miejsca, gdzie właśnie pracujesz, zapewniając szybki i łatwy dostęp do noży.

  • - Uniwersalny blok do noży, nadaje się do przechowywania różnych rodzajów noży. Wewnętrzne pręciki z polipropylenu pozwalają umieścić noże w dowolnym ułożeniu. Wkład umożliwia przechowywanie noży o różnej długości i szerokości.
  • - Korpus powlekany warstwa silikonowa, miękką w dotyku.
  • - Blok KingHoff nadaje się dla noży stalowych i ceramicznych, a także powlekanych w ilości ok. 8 noży.
  • - Łatwy w utrzymaniu czystości -wkład można wyciągnąć w celu ułatwienia czyszczenia i utrzymania higieny noży.
  • - Solidna podstawa zapewnia stabilność stojaka.
  • - Kolor czarny nakrapiany białym i  błękitnym kropkami
  • - Wymiary bloku : wysokość: 22 cm , średnica 11 cm

Jednym z warunków „długowieczności” noży jest ich właściwe przechowywanie i w tym pomoże Nam prezentowany blok. To od przechowywania  w dużym stopniu zależy to w jakiej kondycji będzie ostrze i jak skutecznie będzie przebiegało samo krojenie.

Największym błędem jaki popełniamy przy przechowywaniu noży jest ich wrzucenie z innymi nożami i akcesoriami kuchennymi do szuflady. W ten sposób bardzo szybko możemy uszkodzić lub stępic ostrze noża.

Jednym z najczęstszych sposobów jest korzystanie z bloków.  Doskonale nadają się do przechowywania całych kompletów noży.

801071300028
164 Przedmioty
Nowy produkt

Zobacz także