Listwa magnetyczna CHILLI - SSW

15,90 zł
Brutto

Listwa magnetyczna, magnes na noże, przybory kuchenne, do warsztatu - wszędzie tam gdzie potrzebujesz przybory pod ręką, uporządkowane.

Ilość

  • Zamówienie złożone i opłacone do godz: 12:00 wysyłamy w tym samym dniu.ZAPRASZAMY Zamówienie złożone i opłacone do godz: 12:00 wysyłamy w tym samym dniu.ZAPRASZAMY
  • Masz dodatkowe pytania ?, potrzebujesz porady ? Skontaktuj się z Nami chętnie na nie odpowiemy. Masz dodatkowe pytania ?, potrzebujesz porady ? Skontaktuj się z Nami chętnie na nie odpowiemy.

Listwa magnetyczna, magnes na noże, przybory kuchenne, do warsztatu - wszędzie tam gdzie potrzebujesz przybory pod ręką, uporządkowane.

Wysokiej jakości listwa z magnesami. Idealnie nadaje się do kuchni na noże kuchenne, sztućce, przybory lub do garażu na narzędzia.

Dzięki zastosowaniu podwójnego magnesu mamy gwarancję mocnego chwytu.

Łatwy montaż na ścianie za pomocą kołków rozporowych dołączonych do listwy. Dzięki listwie zadbasz o porządek i zaoszczędzisz miejsce w swojej kuchni lub garażu.

Uporządkuj swoje potrzebne przybory kuchenne, warsztatowe.

LISTWA MAGNETYCZNA CHILLI firmy SSW

Produkt fabrycznie nowy, wysokiej jakości.

Listwa magnetyczna wyposażona w podwójny magnesy to rozwiązanie do każdej kuchni, warsztatu, garażu.

Dzięki listwie możemy zawiesić na ścianie noże, przybory kuchenne lub inne metalowe przedmioty co sprawia, że możesz łatwo sięgać po te rzeczy w czasie pracy. Listwę można zamontować  na ścianie nad blatem, na froncie czy korpusie szafki wiszącej, a nawet pod nią.

Listwa magnetyczna Chilli to najlepsza forma przechowywania noży. Noże przechowywane na listwie magnetycznej nie dotykają niczego co mogłoby powodować tępienie ostrzy noży co może zdarzyć się w przypadku przechowywania noży w szufladzie.

Listwa magnetyczna jest nie tylko praktyczną pomocą, dzięki której można bezpiecznie umieścić noże w wybranym przez siebie miejscu, ale również ciekawym elementem estetycznym w Twojej kuchni. Produkt bardzo ładnie prezentuje się z umieszczonymi na nim nożami. Silny magnes zapewnia pełne bezpieczeństwo i zapobiega samoczynnemu oderwaniu się ostrza od powierzchni.

Listwa zawieszana na ścianie za pomocą 2 kołków rozporowych (w komplecie).

Wymiary całkowite: długość - 38 cm, szerokość - 4,7 cm.

801100400213
145 Przedmioty
Nowy produkt

Zobacz także