SKRZYNKA DREWNIANA ZE SZNURKAMI DEKORACYJNA 37x27

29,90 zł
Brutto

SKRZYNKA DREWNIANA ZE SZNURKAMI DEKORACYJNA 37x27

Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie


  • Zamówienie złożone i opłacone do godz: 12:00 wysyłamy w tym samym dniu.ZAPRASZAMY Zamówienie złożone i opłacone do godz: 12:00 wysyłamy w tym samym dniu.ZAPRASZAMY
  • Masz dodatkowe pytania ?, potrzebujesz porady ? Skontaktuj się z Nami chętnie na nie odpowiemy. Masz dodatkowe pytania ?, potrzebujesz porady ? Skontaktuj się z Nami chętnie na nie odpowiemy.

SKRZYNKA DREWNIANA ZE SZNURKIEM DEKORACYJNA 37 x 27,5 cm  (9920)

 

Idealna do przystrojenia ogrodu lub do wnętrza mieszkania.

Świetnie sprawdzi się jako element dekoracyjny w domu, ogrodzie, restauracji lub lokalu. Taka skrzynka nadaje się przede wszystkim do przechowywania różnych rzeczy i drobiazgów. Sprawdzi się jako elegancki pojemnik do przechowywania butów w przedpokoju lub jako pojemnik na zabawki naszego pupila. Można ją postawić w kuchni i trzymać w niej owoce i warzywa. Z pewnością ozdobi to naszą kuchnię. Istnieje mnóstwo zastosowań! Można z niej zrobić mały mebel, regał, stolik czy nawet półkę na książki!

 
 

Na naszych aukcjach znajdą Państwo inne skrzynki, w różnych rozmiarach i kolorach.

 
 

ZAMÓWIENIA REALIZUJEMY W CIĄGU 24 H!

PRZED WYSYŁKĄ PRODUKT SPRAWDZANY JEST POD WZGLĘDEM JAKOŚCIOWYM !

TOWAR JEST DOKŁADNIE ZABEZPIECZONY DO WYSYŁKI w karton zbiorczy, opakowania jednostkowe, przekładki tekturowe, folia bąbelkowa, papier, taśma,oznaczenie - Ostrożnie Szkło.

DLA NAS NAJWAŻNIEJSZA JEST SATYSFAKCJA KLIENTA!

Potrzebujesz dodatkowe elementy, produkt nie jest taki, jak sobie wyobrażałeś lub coś się uszkodziło podczas dostawy? Nie wahaj się z nami skontaktować!

Jeśli masz jakikolwiek problem związany z zamówieniem, nasza obsługa klienta - zawsze przyjazna - chętnie Ci pomoże i doradzi.

Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z Nami chętnie na nie odpowiemy.

  • Skrzynka drewniana 37x27,5x18 ozdobna JL3483
 
801050191726
Nowy produkt

Zobacz także