TABORET STOŁEK RATTAN PLASTIKOWY JASNY BRĄZ

14,90 zł
Brutto
TABORET STOŁEK RATTAN PLASTIKOWY JASNY BRĄZ
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie


  • Zamówienie złożone i opłacone do godz: 12:00 wysyłamy w tym samym dniu.ZAPRASZAMY Zamówienie złożone i opłacone do godz: 12:00 wysyłamy w tym samym dniu.ZAPRASZAMY
  • Masz dodatkowe pytania ?, potrzebujesz porady ? Skontaktuj się z Nami chętnie na nie odpowiemy. Masz dodatkowe pytania ?, potrzebujesz porady ? Skontaktuj się z Nami chętnie na nie odpowiemy.

TABORET STOŁEK RATTANOWY PLASTIKOWY DUŻY JASNO BRĄZOWY

Taboret beżowy, wykonany jest z tworzywa sztucznego, co zapewnia dużą wytrzymałość i odporność na warunki atmosferyczne, w tym deszcz i wysoką temperaturę.

Jest bardzo solidny i stabilny dzięki dużej powierzchni do siedzenia. Produkt nie posiada oparcia, co znacząco ułatwia jego przechowywanie i piętrowanie.

Jest bardzo lekki, poręczny i łatwy w transportowaniu, przez co łatwo się go czyści. Wygoda w użytkowaniu oraz wysoka jakość wykonania gwarantują długą i trwałą eksploatację.

 
  • Kolor: jasno brązowy
  • Materiał: tworzywo sztuczne
  • Długość siedzenia:28,0 cm
  • Szerokość siedzenia:28,0 cm
  • Wysokość całkowita: 45,0 cm
  • Dodatkowo:możliwość piętrowania i łatwiejszego przechowywania
 
 

ZAMÓWIENIA REALIZUJEMY W CIĄGU 24 H!

PRZED WYSYŁKĄ PRODUKT SPRAWDZANY JEST POD WZGLĘDEM JAKOŚCIOWYM !

TOWAR JEST DOKŁADNIE ZABEZPIECZONY DO WYSYŁKI w karton zbiorczy, opakowania jednostkowe, przekładki tekturowe, folia bąbelkowa, papier, taśma,oznaczenie - Ostrożnie Szkło.

DLA NAS NAJWAŻNIEJSZA JEST SATYSFAKCJA KLIENTA!

Potrzebujesz dodatkowe elementy, produkt nie jest taki, jak sobie wyobrażałeś lub coś się uszkodziło podczas dostawy? Nie wahaj się z nami skontaktować!

Jeśli masz jakikolwiek problem związany z zamówieniem, nasza obsługa klienta - zawsze przyjazna - chętnie Ci pomoże i doradzi.

Masz dodatkowe pytania ? Skontaktuj się z Nami chętnie na nie odpowiemy.

 
850600404151
Nowy produkt

Zobacz także