Czajnik nierdzewny 1,25l KITCHEN DROP, srebrny gaz, indukcja

19,90 zł
Brutto

Bezpieczne w użytkowaniu, wolne od szkodliwych substancji chemicznych, higieniczne, funkcjonalne, o nowoczesnym wzornictwie produkty to produkty ALDA S.A.

Ilość

 • Zamówienie złożone i opłacone do godz: 12:00 wysyłamy w tym samym dniu.ZAPRASZAMY Zamówienie złożone i opłacone do godz: 12:00 wysyłamy w tym samym dniu.ZAPRASZAMY
 • Masz dodatkowe pytania ?, potrzebujesz porady ? Skontaktuj się z Nami chętnie na nie odpowiemy. Masz dodatkowe pytania ?, potrzebujesz porady ? Skontaktuj się z Nami chętnie na nie odpowiemy.

Czajnik nierdzewny 1,25 l. KITCHEN DROP z gwizdkiem ALDA.

Czajnik to jeden z podstawowych elementów wyposażenia kuchni. Prosty, tradycyjny czajnik ze stali nierdzewnej  w szybki, bezpieczny i zdrowy sposób zagotuje wodę na kawę czy herbatę.

Czajnik o pojemności 1,25 KITCHEN DROP ze stali nierdzewnej:

 • posiada wygodny, bezpieczny uchwyt,
 • zdejmowany gwizdek, który sygnałem poinformuje Cię o zagotowaniu się wody,
 • pojemność 1,25 l idealna dla dwuosobowej rodziny,
 • elegancka powłoka czajnika w połysku.

Czajnik Kitchen Drop producenta ALDA nadaje się na kuchenki:

 • indukcyjne,
 • gazowe,
 • elektryczne,
 • halogenowe,
 • ceramiczne.
 

Bezpieczne w użytkowaniu, wolne od szkodliwych substancji chemicznych, higieniczne, funkcjonalne, o nowoczesnym wzornictwie produkty to niewątpliwie atuty produktów ALDA S.A.

POLECAMY CZAJNIK NIERDZEWNY KITCHEN DROP 1,25 L

 
 • Stal nierdzewna

Stal nierdzewna jest materiałem wysokiej klasy, trwałym i odpornym na korozję co umożliwia użytkowanie przez wiele lat. Jest również bezpieczna dla zdrowia ponieważ ma właściwości antybakteryjne i nie reaguje z żywnością, napojami czy wodą pitną.

Czajniki nierdzewne posiadają wygodne, ergonomiczne uchwyty zapewniające bezpieczeństwo użytkowania. Modele z pokrywami umożliwiają wygodne napełnianie czajnika wodą, natomiast zastosowanie gwizdów stałych zwiększa bezpieczeństwo użytkowania. Użycie stali ferromagnetycznej umożliwia użytkowanie czajników na kuchenkach zarówno gazowych, elektrycznych,halogenowych jak i indukcyjnych. Wielowarstwowe dno natomiast powoduje przyspieszenie procesu gotowania, co przekłada się na oszczędność energii oraz czasu.

Czajniki nierdzewne dzięki swej funkcjonalności zapewniają całkowity komfort użytkowania.

 

ALDA S.A. to polskie przedsiębiorstwo produkcyjno-handlowe, specjalizujące się w produkcji i sprzedaży artykułów gospodarstwa domowego.

Firma posiada ugruntowaną pozycję na rynku małego AGD (czajniki, naczynia żaroodporne, chlebaki, pokrywy i gałki, kosze, koszo-popielnice, wieszaki). ALDA S.A. istnieje na polskim rynku od 1978r. Oferta firmy skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych (gospodarstwa domowe), jak i masowych (hotele, lokale gastronomiczne).

 

CZAJNIKI ALDA TO:

 • TRWAŁOŚĆ I JAKOŚĆ.

Jakość i trwałość produktów ALDA jest potwierdzona przez wielu Klientów. Kontrola jakości jest bezkompromisowa.Celem producenta jest  zadowolenie Klienta, dlatego bazując na ponad 35-letnim doświadczeniu firma ciągle podnosi standardy produkcji.Czajniki produkowane przez ALDA są poddawane testom funkcjonalności, dzięki którym są dobrze dopasowane do codziennego użytkowania.

 • PRZYJAZNE DLA ŚRODOWISKA.

Materiał używany do produkcji jest odnawialny. Oznacza to, że kiedy Klienci którzy kończą użytkować czajniki, mogą je poddać procesowi recyklingu. Podczas produkcji zwracana jest szczególna uwaga na zużycie energii oraz emisję substancji. Technologia produkcji poddawana jest ciągłym udoskonaleniom, dzięki czemu produkty są przyjazne dla środowiska.

 • WYGODA I FUNKCJONALNOŚĆ.

Nowoczesny design czajników nierdzewnych połączony z subtelną elegancją sprawiają, że czajniki ALDA stanowią idealną odpowiedź na potrzeby współczesnych Klientów. Szeroki wachlarz kształtów oraz bogata gama pojemności w połączeniu z indywidualnymi cechami każdego modelu pomagają trafić w nawet najbardziej wymagające gusta.

 • PRZYJAZNY DLA ŚRODOWISKA.

Czajniki wykonane ze stali nierdzewnej są nie tylko zdrowe i bezpieczne w użytkowaniu. Zastosowanie wysokiej jakości materiałów sprawia, że  produkty ALDA S.A są również przyjazne dla środowiska.

Stal nierdzewna połyskowa oraz satynowa pozwala zaoszczędzić energię, dzięki wolniejszej emisji ciepła do otoczenia, natomiast uchwyty wykonane z tworzywa stanowią zabezpieczenie przed oparzeniem się podczas użytkowania. Podczas procesu produkcji czajnika zachowana jest higiena i dbałość o najmniejszy detal. Kontroler jakości zwraca szczególną uwagę na bezpieczeństwo i funkcjonalność wszystkich czajników oraz zgodność produkcji z normami ISO 9001:2009.

Czajniki ze stali nierdzewnej posiadają atest Państwowego Zakładu Higieny oraz setki pozytywnych opinii od zadowolonych Klientów.

 

ZAMÓWIENIA REALIZUJEMY W CIĄGU 24 H!

TOWAR JEST DOKŁADNIE ZABEZPIECZONY DO WYSYŁKI w karton zbiorczy, opakowania jednostkowe, przekładki tekturowe, folia bąbelkowa, papier, taśma,oznaczenie - Ostrożnie Szkło.

DLA NAS NAJWAŻNIEJSZA JEST SATYSFAKCJA KLIENTA!

Potrzebujesz dodatkowe elementy, produkt nie jest taki, jak sobie wyobrażałeś lub coś się uszkodziło podczas dostawy? Nie wahaj się z nami skontaktować!

Jeśli masz jakikolwiek problem związany z zamówieniem, nasza obsługa klienta - zawsze przyjazna - chętnie Ci pomoże i doradzi.

Masz dodatkowe pytania ? Skontaktuj się z Nami chętnie na nie odpowiemy.

 • ALDA 018 Czajnik  nierdzewny b/p 1,25l KITCHEN DROP
 
850500000752
205 Przedmioty
Nowy produkt

Zobacz także