Komplet 6 noży ONYKS z listwą magn. i ostrzałką - GERPOL

99,00 zł
Brutto

Zestaw 6 noży kuchennych ONYKS firmy GERPOL z listwą magnetyczną SSW i ostrzałką trzystopniową EDGE Lamart

Ilość

 • Zamówienie złożone i opłacone do godz: 12:00 wysyłamy w tym samym dniu.ZAPRASZAMY Zamówienie złożone i opłacone do godz: 12:00 wysyłamy w tym samym dniu.ZAPRASZAMY
 • Masz dodatkowe pytania ?, potrzebujesz porady ? Skontaktuj się z Nami chętnie na nie odpowiemy. Masz dodatkowe pytania ?, potrzebujesz porady ? Skontaktuj się z Nami chętnie na nie odpowiemy.

Zestaw 6 noży kuchennych ONYKS firmy GERPOL z listwą magnetyczną SSW i ostrzałką trzystopniową EDGE Lamart

Komplet 5 noży kuchennych Szefa Kuchni ONYKS  z nierdzewnymi ostrzami ze stali szlachetnej z listwą magnetyczną Chilli firmy SSW i ostrzałką trzystopniową EDGE LAMART w komplecie.

Ostrza noży wykonane z wysokogatunkowej stali nierdzewnej, która zapewni idealne właściwości tnące oraz wysoką odporność.

Wyprofilowana rękojeść noży wykonana z materiału ABS gwarantuje bezpieczny i pewny uchwyt.Podparcie noża przy rękojeści, gwarantuje doskonałą równowagę oraz ochronę placów przed skaleczeniem.

Listwa magnetyczna Chilli to najlepsza forma przechowywania noży. Noże przechowywane na listwie magnetycznej nie dotykają niczego co mogłoby powodować tępienie ostrzy noży co może zdarzyć się w przypadku przechowywania noży w szufladzie. Dodatkowo noże przechowywane na listwie magnetycznej są zawsze pod ręką co sprawia, że gotowanie staje się łatwe i przyjemne.

Dobrze naostrzony nóż to podstawa przy przyrządzaniu posiłków. Ostry nóż zapewnia  bezpieczeństwo, komfort a także szybkie i precyzyjne cięcie oraz mniejsze użycie siły podczas krojenia. Systematyczne ostrzenie noży to sposób pielęgnacji naszego narzędzia. Do zestawu noży proponujemy ostrzałkę trzystopniową EDGE firmy LAMART.

Wysoka jakość stali, precyzyjny szlif i doskonale zaprojektowane rękojeści to znaki rozpoznawcze noży produkowanych w Fabrykach Nakryć Stołowych Gerpol. Ich jakość i niezniszczalność tkwi w precyzji wykonania i zastosowania najwyższej jakości materiałów. Noże produkowane przez Fabrykę Nakryć Stołowych Gerpol to najwyższej jakości produkty oferowane na rynku.

Ostre, niezawodne noże to niezbędne narzędzie codziennej pracy w kuchni. Zestaw noży ONYKS gwarantują precyzję i bezpieczeństwo krojenia, a także mają wpływ na łatwość i przyjemność przygotowywania posiłków.

Produkcja noży w Drzwickich fabrykach ma swoją 250–letnią tradycję, a nowoczesna technologia pozwala tworzyć precyzyjne i solidne narzędzia.

W skład zestawu 8 elementowego wchodzą:

 • Nóż do obierania, skrobania  6,6 cm - lekki, poręczny nóż z krótkim ostrzem do skrobania i krojenia drobnych warzyw.
 • Nóż do warzyw 8 cm - lekki, poręczny nóż z krótkim ostrzem do krojenia i obierania drobnych warzyw.
 • Nóż uniwersalny kuchenny  12,5 cm - do obierania i krojenia warzyw oraz owoców. Doskonały także do siekania drobnych warzyw i ziół.
 • Nóż uniwersalny kuchenny, mały szefa Kuchni 13 cm - do obierania i krojenia warzyw oraz owoców. Doskonały także do siekania drobnych warzyw i ziół.
 • Uniwersalny nóż kuchenny  15 cm -  codzienny  nóż przeznaczony do porcjowania i krojenia.
 • Nóż szefa kuchni 18 cm - tradycyjny nóż kuchenny przeznaczony do siekania warzyw, krojenia i porcjowania mięsa.

Listwa magnetyczna 38 cm CHILLI SSW.

Długa listwa magnetyczna do wszystkich rodzajów noży o wymiarach 38 x 5 x 1,5.Listwa montowana za pomocą dwóch kołków.

NOWOCZESNA TRZYSTOPNIOWA OSTRZAŁKA DO NOŻY EDGE

- Wyprodukowana z tworzywa ABS z delikatną powierzchnią i podstawą antypoślizgową .

ŚCIERNICE:

 • 1.KAMIEŃ DIAMENTOWY  do naprawy uszkodzonych ostrzy oraz do ich wyrównania przed zaostrzeniem.
 • 2.NIERDZEWNA ŚCIERNICA WOLFRAMOWA pozwala zaostrzyć ostrze i przywrócić mu kształt ‘’V’’
 • 3.KAMIEŃ CERAMICZNY poleruje ostrze i wyrównuje wszelkie nierówności powierzchniowe.

Konserwacja i czyszczenie ostrzałki za pomocą wilgotnej ściereczki.

OSTRZAŁKĘ POLECAMY DO WSZYSTKICH TYPÓW NOŻY!!

Każdy nóż wymaga regularnego ostrzenia. Aby nóż dłużej zachował ostrość, warto pamiętać o krojeniu na miękkim podłożu, np. drewnianej lub plastikowej desce. Krojenie na twardych powierzchniach może spowodować szybsze stępienie ostrza. Prawidłowo użytkowany nóż dłużej zachowa swoje właściwości. Ostrzałka EDGE Lamart  może być używana codziennie nawet gdy noże nie są jeszcze całkowicie stępione. Wielu profesjonalnych kucharzy ostrzy swoje noże przed każdym zadaniem. Aby prawidłowo wykonać tę czynność należy przyłożyć nóż w górnej części ostrzałki pod kątem 15. Następnie wykonujemy długie pociągnięcia w dół ostrzałki, lekko dociskając nóż.

999000000177
65 Przedmioty
Nowy produkt

Zobacz także