Komplet 6 noży ONYKS z listwą magn. - GERPOL

75,00 zł
Brutto

Zestaw 6 noży kuchennych ONYKS firmy GERPOL z listwą magnetyczną.

Ilość

  • Zamówienie złożone i opłacone do godz: 12:00 wysyłamy w tym samym dniu.ZAPRASZAMY Zamówienie złożone i opłacone do godz: 12:00 wysyłamy w tym samym dniu.ZAPRASZAMY
  • Masz dodatkowe pytania ?, potrzebujesz porady ? Skontaktuj się z Nami chętnie na nie odpowiemy. Masz dodatkowe pytania ?, potrzebujesz porady ? Skontaktuj się z Nami chętnie na nie odpowiemy.

Zestaw 6 noży kuchennych ONYKS firmy GERPOL z listwą magnetyczną.

Komplet 5 noży kuchennych Szefa Kuchni ONYKS  z nierdzewnymi ostrzami ze stali szlachetnej z listwą magnetyczną Chilli firmy SSW

Ostrza noży wykonane z wysokogatunkowej stali nierdzewnej, która zapewni idealne właściwości tnące oraz wysoką odporność.

Wyprofilowana rękojeść noży wykonana z materiału ABS gwarantuje bezpieczny i pewny uchwyt.Podparcie noża przy rękojeści, gwarantuje doskonałą równowagę oraz ochronę placów przed skaleczeniem.

Listwa magnetyczna Chilli to najlepsza forma przechowywania noży. Noże przechowywane na listwie magnetycznej nie dotykają niczego co mogłoby powodować tępienie ostrzy noży co może zdarzyć się w przypadku przechowywania noży w szufladzie. Dodatkowo noże przechowywane na listwie magnetycznej są zawsze pod ręką co sprawia, że gotowanie staje się łatwe i przyjemne.

Wysoka jakość stali, precyzyjny szlif i doskonale zaprojektowane rękojeści to znaki rozpoznawcze noży produkowanych w Fabrykach Nakryć Stołowych Gerpol. Ich jakość i niezniszczalność tkwi w precyzji wykonania i zastosowania najwyższej jakości materiałów. Noże produkowane przez Fabrykę Nakryć Stołowych Gerpol to najwyższej jakości produkty oferowane na rynku.

Ostre, niezawodne noże to niezbędne narzędzie codziennej pracy w kuchni. Zestaw noży ONYKS gwarantują precyzję i bezpieczeństwo krojenia, a także mają wpływ na łatwość i przyjemność przygotowywania posiłków.

Produkcja noży w Drzwickich fabrykach ma swoją 250–letnią tradycję, a nowoczesna technologia pozwala tworzyć precyzyjne i solidne narzędzia.

W skład zestawu 7 elementowego wchodzą:

  1. Nóż do obierania, skrobania  6,6 cm - lekki, poręczny nóż z krótkim ostrzem do skrobania i krojenia drobnych warzyw.
  2. Nóż do warzyw 8 cm - lekki, poręczny nóż z krótkim ostrzem do krojenia i obierania drobnych warzyw.
  3. Nóż uniwersalny kuchenny  12,5 cm - do obierania i krojenia warzyw oraz owoców. Doskonały także do siekania drobnych warzyw i ziół.
  4. Nóż uniwersalny kuchenny, mały szefa Kuchni 13 cm - do obierania i krojenia warzyw oraz owoców. Doskonały także do siekania drobnych warzyw i ziół.
  5. Uniwersalny nóż kuchenny  15 cm -  codzienny  nóż przeznaczony do porcjowania i krojenia.
  6. Nóż szefa kuchni 18 cm - tradycyjny nóż kuchenny przeznaczony do siekania warzyw, krojenia i porcjowania mięsa.

Listwa magnetyczna 38 cm CHILLI SSW. Długa listwa magnetyczna do wszystkich rodzajów noży o wymiarach 38 x 5 x 1,5.Listwa montowana za pomocą dwóch kołków.

999000000176
57 Przedmioty
Nowy produkt

Zobacz także