Komplet 5 noży VICTORINOX z listwą i obieraczką - VICTORINOX

275,00 zł
Brutto

VICTORINOX Zestaw 5 noży kuchennych dla każdego Szefa Kuchni 5.1163.5 z listwą magnetyczną CHILLI SSW i obieraczką 7.6075

Ilość

 • Zamówienie złożone i opłacone do godz: 12:00 wysyłamy w tym samym dniu.ZAPRASZAMY Zamówienie złożone i opłacone do godz: 12:00 wysyłamy w tym samym dniu.ZAPRASZAMY
 • Masz dodatkowe pytania ?, potrzebujesz porady ? Skontaktuj się z Nami chętnie na nie odpowiemy. Masz dodatkowe pytania ?, potrzebujesz porady ? Skontaktuj się z Nami chętnie na nie odpowiemy.

VICTORINOX Zestaw 5 noży kuchennych dla każdego Szefa Kuchni 5.1163.5 z listwą magnetyczną CHILLI SSW i obieraczką 7.6075

Zestaw 5 poręcznych noży VICTORINOX do wyposażenia domowej kuchni i najlepsze wsparcie dla każdego Szefa Kuchni.  Rekomendowane szefom kuchni, niezastąpione w każdym domu.

Obieraczka do warzyw wyprodukowana w Szwajcarii obieraczka z wyjątkowo ostrym ząbkowanym ostrzem

Noże VICTORINOX serii Swiss Classic, które ułatwią kuchenne czynności i są niezbędnym narzędziem do przyjemnego i szybkiego przygotowania posiłków.

Zestaw kuchenny VICTORINOX z obieraczką i listwą magnetyczne to szybkie i sprawne:

 • - obieranie
 • - krojenie
 • - siekanie

czyli wszystko to co najważniejsze w kuchni.

Listwa magnetyczna Chilli to najlepsza forma przechowywania noży. Noże przechowywane na listwie magnetycznej nie dotykają niczego co mogłoby powodować tępienie ostrzy noży co może zdarzyć się w przypadku przechowywania noży w szufladzie.

Sekretem kulinarnego sukcesu – to perfekcyjnie naostrzone noże czyli noże VICTORINOX.

Noże Victorinox są nadzwyczaj ostre i świetnie wyważone, używając ich, ma się wrażenie, że produkty kroją się same.

Krojenie na plasterki, w kostkę, siekanie, wycinanie form – VICTORINOX to wszechstronne niezbędniki o szerokim zastosowaniu. Każdy nóż wyróżnia się wyjątkowymi zaletami. Różne rodzaje ostrzy odpowiadają zróżnicowanym zastosowaniom, jednak wszystkie noże łączy fantastyczna wydajność - Dzień po dniu.

NOŻE VICTORINOX to:

 • - wyjątkowo ostre ostrza,
 • - ergonomiczna rękojeść,
 • - dożywotnia gwarancja producenta,
 • - stal nierdzewna,
 • - Idealny zestaw na prezent.

Zestaw 5 noży kuchennych 5.1163.5 z listwą magnetyczną i obieraczką zawiera:

 • *Nóż kuchenny do jarzyn, ząbkowany  8 cm, czarny (5.0433) - nóż mały, ostry i poręczny. To narzędzie, które jest wystarczająco subtelne, by kroić delikatne, miękkie produkty, a jednocześnie wystarczająco solidne, by służyć do porcjowania twardego mięsa. Warto mieć je zawsze pod ręką i stosować do cięcia, porcjowania i przycinania. Niezawodny nóż, który sprawdzi się w każdej kuchni przy obieraniu i krojeniu warzyw, owoców.
 • *Nóż do warzyw i owoców 8 cm, czarny (5.0603) - nóż o wyjątkowo ostrym ostrzu ze szpiczastym zakończeniem oraz ergonomiczną rękojeścią. Skutecznie usuwa ziarenka papryki, drąży jabłka i kroi na idealne kawałki lub plasterki wszelkiego rodzaju owoce i warzywa.
 • *Nóż do warzyw i owoców 10 cm, czarny (5.0833) - nóż o wyjątkowo ostrej ząbkowanej krawędzi Idealny towarzysz we wszystkich kuchennych czynnościach. Ten nóż poradzi sobie z każdym kulinarnym wyzwaniem. Jego ergonomiczna rękojeść i perfekcyjne wymiary sprawiają, że po ten nóż będziesz sięgać niemal non stop. Idealnie sprawdzi się przy owocach i warzywach ze śliską skórką jak np. pomidor.
 • *Nóż do porcjowania i krojenia Szefa Kuchni 19 cm, (5.1903.19) - nóż o solidnym ostrzu i ergonomicznej rękojeści, który umożliwiają krojenie bardzo cienkich i idealnie równych plasterków. Nóż Szefa Kuchni to gwarancja wygody i precyzji krojenia każdego rodzaju mięsa, owoców i warzyw wszelkich rozmiarów i kształtów.
 • *Nóż do chleba z ząbkowaną krawędzią ostrza 21 cm, (5.1633.21) - ząbkowana krawędź ostrza i ergonomiczna rękojeść gwarantują precyzję i łatwość krojenia. Niezwykłe wytrzymałe ostrze zachowuje swoje właściwości tnące, pozwalając przez długie lata skutecznie i bezproblemowo kroić  porcje pieczywa.

Uniwersalna obieraczka z wyjątkowo ostrą krawędzią ostrza 17,5 cm, (7.6075) - Gotowanie to sztuka – kiedy tworzysz kompozycje ze smakiem i dbasz o odpowiednią kolorystykę dań. Jako mistrz własnej kuchni zasługujesz na odpowiednie narzędzia, które wspomogą Twoją kreatywność. Szczególnie użyteczna okaże się uniwersalna obieraczka Victorinox. Jej ząbkowane ostrze sprosta nawet najtwardszej skórce, a ergonomiczna rączka ułatwi przyrządzenie niebanalnych potraw.

Listwa magnetyczna, magnes na noże,  które masz zawsze pod ręką, uporządkowane.

Wysokiej jakości listwa z magnesami. Idealnie nadaje się do kuchni na noże kuchenne, sztućce lub przybory .

Dzięki zastosowaniu podwójnego magnesu mamy gwarancję mocnego chwytu.

Łatwy montaż na ścianie za pomocą kołków rozporowych dołączonych do listwy. Dzięki listwie zadbasz o porządek i zaoszczędzisz miejsce w swojej kuchni lub garażu.

Dzięki listwie możemy zawiesić na ścianie noże, przybory kuchenne lub inne metalowe przedmioty co sprawia, że możesz łatwo sięgać po te rzeczy w czasie pracy. Listwę można zamontować  na ścianie nad blatem, na froncie czy korpusie szafki wiszącej, a nawet pod nią.

Listwa magnetyczna Chilli to najlepsza forma przechowywania noży. Noże przechowywane na listwie magnetycznej nie dotykają niczego co mogłoby powodować tępienie ostrzy noży co może zdarzyć się w przypadku przechowywania noży w szufladzie.

Listwa magnetyczna jest nie tylko praktyczną pomocą, dzięki której można bezpiecznie umieścić noże w wybranym przez siebie miejscu, ale również ciekawym elementem estetycznym w Twojej kuchni. Produkt bardzo ładnie prezentuje się z umieszczonymi na nim nożami. Silny magnes zapewnia pełne bezpieczeństwo i zapobiega samoczynnemu oderwaniu się ostrza od powierzchni.

Listwa zawieszana na ścianie za pomocą 2 kołków rozporowych (w komplecie).

 • - Wymiary całkowite: długość - 38 cm, szerokość - 4,7 cm.

Noże kuchenne Victorinox

Odpowiednie narzędzia to gwarancja sprawnego działania i większej przyjemności z wykonywanej pracy, szczególnie w kuchni. Firma VICTORINOX z prawdziwą pasją opracowuje noże do domowego i profesjonalnego użytku, dbając, by były ergonomiczne i nadzwyczajnie ostre. Niezależnie od tego, czy będziesz ich używać w pięciogwiazdkowej restauracji, czy swojej własnej kuchni, krojąc czy siekając, poczujesz się jak najlepszy Szef Kuchni.

Firma Victorinox gwarantuje, że jej produkty w każdym zakresie spełniają najwyższe standardy jakości, niezależnie od miejsca produkcji. To właśnie wysoka jakość zapewniła firmie Victorinox pozycję lidera, zarówno na rynku szwajcarskim, jak i na całym świecie.

999000000184
15 Przedmioty
Nowy produkt

Zobacz także