VENUS G451, Komplet talerzy 6/18 - Chodzież Ćmielów

179,00 zł
Brutto

Fason VENUS łączy w sobie cechy klasyki i awangardy, przejawiającej się w futurystycznych kształtach zestawu. Filiżanki i talerze zestawu w pięknej dekoracji G451 wzór brązowo-czarny - uświetnią uroczyste, codzienne spotkania przy stole, a proste kształty porcelany z dekoracją odporną na mycie w zmywarkach znajdą zastosowanie w codziennym, intensywnym użytku.

EAN: 5903353538648

Ilość

 • Zamówienie złożone i opłacone do godz: 12:00 wysyłamy w tym samym dniu.ZAPRASZAMY Zamówienie złożone i opłacone do godz: 12:00 wysyłamy w tym samym dniu.ZAPRASZAMY
 • Masz dodatkowe pytania ?, potrzebujesz porady ? Skontaktuj się z Nami chętnie na nie odpowiemy. Masz dodatkowe pytania ?, potrzebujesz porady ? Skontaktuj się z Nami chętnie na nie odpowiemy.
 

Nowoczesny zestaw obiadowy CHODZIEŻ VENUS wzór G451.

 • -PRODUCENT -Polskie Fabryki Porcelany ''Ćmielów'' i ''Chodzież''s.a
 • -FASON - Venus, G451
 • -ZESTAW - obiadowy dla 6 osób
 • -ZMYWARKA - TAK
 • -MIKROFALÓWKA - TAK
 • -PRODUKT ORYGINALNY WYSOKIEJ JAKOŚCI z sygnowanym logiem na każdym elemencie zestawu.
 

Oferta Polskich Fabryk Porcelany ''Ćmielów'' i ''Chodzież'' S.A to połączenie bogatej historii i niepowtarzalnego designu dwóch najstarszych polskich fabryk porcelany, to nowa jakość na rynku poparta bogatą tradycją i historycznym dorobkiem.Klasyczny i tradycyjny ''Ćmielów'' , elegancka i funkcjonalna ''Chodzież'' wytaczają linię współczesnej porcelany.

Marka ''Chodzież'' dba o piękną oprawę Państwa stołów, bogata tradycja pozwoliła na stworzenie wyjątkowej porcelany jaką jest fason VENUS.

Fason VENUS łączy w sobie cechy klasyki i awangardy, przejawiającej się w futurystycznych kształtach zestawu. Filiżanki i talerze zestawu w pięknej dekoracji G451 wzór brązowo-czarny - uświetnią uroczyste, codzienne spotkania przy stole a proste kształty porcelany z dekoracją odporną na mycie w zmywarkach znajdą zastosowanie w codziennym, intensywnym użytku.

 

Serwis obiadowy składający się z 18 talerzy robi wrażenie nie tylko swoim wyglądem, ale przede wszystkim jakością.

Czy to na śniadanie, lunch, kawę i ciasto, czy na doskonały obiad - to zestaw porcelany na każdą codzienną a także wyjątkową okazję.Geometryzująca forma o kielichowym, delikatnym kształcie pomogą wykreować niekonwencjonalne aranżacje stołu.

Poszczególne elementy zestawu również stanowią ozdobę samą w sobie, która podkreśli charakter Państwa wnętrza.

W skład 18 elementowego zestawu obiadowego wchodzi:

 • Talerz płytki obiadowy 27 cm - 6 sztuk
 • Talerz płytki deserowy 19 cm - 6 sztuk
 • Talerz głęboki obiadowy 23 cm (poj. 0,5 l) - 6 sztuk
 
 
 
 

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem POLSKICH FABRYK PORCELANY ĆMIELÓW i CHODZIEŻ S.A.

PORCELANA W NAJWYŻSZYM GATUNKU - BEZ SKAZ I WAD.

 

~~ #CHO.VENUS G451-2023 Kpl.talerzy 6/18 bakteria - 1 szt.

 

801065391461
19 Przedmioty
Nowy produkt

Zobacz także