Mop VILEDA UltraMax Professional - pełny zestaw

82,90 zł
Brutto

Vileda profesjonalne produkty do sprzątania - oferuje innowacyjne i nowoczesne rozwiązania w zakresie profesjonalnego utrzymania czystości i higieny, marka Vileda jest liderem innowacyjnych produktów czystościowych.

Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie


  • Zamówienie złożone i opłacone do godz: 12:00 wysyłamy w tym samym dniu.ZAPRASZAMY Zamówienie złożone i opłacone do godz: 12:00 wysyłamy w tym samym dniu.ZAPRASZAMY
  • Masz dodatkowe pytania ?, potrzebujesz porady ? Skontaktuj się z Nami chętnie na nie odpowiemy. Masz dodatkowe pytania ?, potrzebujesz porady ? Skontaktuj się z Nami chętnie na nie odpowiemy.

Skład zestawu:

1. Wiadro z wyciskarką - posiada wyciskarkę POWERPRESS, SKUTECZNIEJSZE WYCISKANIE NAKŁADEK MOPA,co powoduje szybsze schnięcie podłogi.

Wiadro wykonane z trwałego plastiku ABS - odpornego na zniszczenia, nacisk i uderzenia. Posiada wewnątrz miarkę pojemności do 10l.

- Materiał: polipropylen, ocynkowana stal
- Waga: 810g
- Pojemność: 10l
- Kolor: szaro-niebieski

2. Stelaż mopa - wzmocniony przegub, elastyczny pracujący w różnych pozycjach, na stalowych kulkach łożyskowych - zdecydowanie poprawia jego funkcjonalność i żywotność.

3. Nakładka myjąca - wykonana z wysokiej jakości mikrowłókien posiada wstawki czyszczące.

(Pranie nakładek 65*C. Wymiary stelaża do mopa wraz z mopem 34 cm).

Dzięki zastosowaniu mikrowłókien nie jest konieczne stosowanie silnych środków chemicznych ponadto na spodzie użyto włókien poliamidowych dla lepszych efektów czyszczących. Dzięki zamontowanym zaciskom mopa nie trzeba ściągać podczas wyżymania.Nakładka posiada kolorowe paski-lamelki- przeznaczone do oznaczania różnych stref czystości.

- Materiał: mikrowłókno poliestrowe, poliamid
- Maks temp. prania: 60oC
- Waga: 65g
- Długość: 34cm
- Kolor: biały

Pasuje do wszystkich zestawów: UltraMax , EasyWring UltraMat , UltraMax 1-2 Spray

4. Drążek teleskopowy z regulacją długości, stalowy pokryty utwardzonym proszkowym srebrnym lakierem.

(Długość drążka: 84cm złożony, 144cm rozłożony)

Kij teleskopowy

- Materiał: stal, polipropylen
- Długość: 84 - 144cm
- Średnica: 2,4cm
- Kolor: srebrny

Kij teleskopowy do systemu UltraMax to lekki i wytrzymały kij do mopa ze stelażem. Posiada miękkie wykończenie uchwytu oraz haczykowate zakończenie, aby można było łatwo go przechowywać. Możliwość regulacji długości sprawia, że kij będzie pasował do osoby każdego wzrostu.

801057700212
Nowy produkt

Zobacz także