Nóż ceramiczny ACURA 16,5cm

19,90 zł
Brutto

Ostry nóż do obierania i krojenia owoców oraz warzyw ACURA

Ilość

  • Zamówienie złożone i opłacone do godz: 12:00 wysyłamy w tym samym dniu.ZAPRASZAMY Zamówienie złożone i opłacone do godz: 12:00 wysyłamy w tym samym dniu.ZAPRASZAMY
  • Masz dodatkowe pytania ?, potrzebujesz porady ? Skontaktuj się z Nami chętnie na nie odpowiemy. Masz dodatkowe pytania ?, potrzebujesz porady ? Skontaktuj się z Nami chętnie na nie odpowiemy.

Ostry nóż do obierania i krojenia owoców oraz warzyw ACURA

Ostrze wykonane jest z najlepszej jakości, bardzo ostrej, białej ceramiki. Nóż dzięki temu nie tępi się i nie rdzewieje. Rączka jest pokryta antypoślizgową warstwą, ułatwiającą trzymanie noża w dłoni.

  • - Długość noża: 16,5 cm
  • - Długość ostrza: 7,5 cm

Nóż nadaje się do mycia w zmywarce.

Podczas pracy z nożem ACURA należy zachować szczególną ostrożność, gdyż jest ostrzejszy niż zwykłe noże. Nóż należy trzymać poza zasięgiem dzieci.

Nóż ACURA umożliwia dokładnie i z precyzją kroić produkty spożywcze. Jego ceramiczne ostrze długości 7,5 cm jest obojętne chemicznie dzięki czemu nie zmienia smaku i zapachu potraw. Nie pozostawia na produktach metalowego posmaku. Nóż nadaje się do użycia na drewnianych lub plastikowych deskach do krojenia.

Ceramiczne ostrze utrzymuje swoje wartości tnące bez konieczności ostrzenia po kilku miesiącach lub latach.

Nóż ACURA jest praktyczniejszy niż zwykłe, standardowe noże stalowe, ponieważ nie jest podatny na żadne zabrudzenia i czynniki zewnętrzne. Materiał, z którego wykonane są noże ceramiczne charakteryzuje się brakiem porowatości, przez co nie zbierają się na nim bakterie. Dodatkowo ceramiczne ostrze jest dużo lżejsze niż tradycyjne metalowe.

850600200003
38 Przedmioty
Nowy produkt

Zobacz także