Obieraczka - VICTORINOX

17,50 zł
Brutto

VICTORINOX Obieraczka uniwersalna z ostrzem ząbkowanym o wyjątkowej ostrości 7.6075.

Obieraczka do warzyw wyprodukowana w Szwajcarii z wyjątkowo ostrym ząbkowanym ostrzem.

Każdy kucharz, szef kuchni zasługuje na odpowiednie narzędzia, które wspomogą pracę i kreatywność podczas przyrządzania posiłków.

EAN: 7611160001481

Ilość

  • Zamówienie złożone i opłacone do godz: 12:00 wysyłamy w tym samym dniu.ZAPRASZAMY Zamówienie złożone i opłacone do godz: 12:00 wysyłamy w tym samym dniu.ZAPRASZAMY
  • Masz dodatkowe pytania ?, potrzebujesz porady ? Skontaktuj się z Nami chętnie na nie odpowiemy. Masz dodatkowe pytania ?, potrzebujesz porady ? Skontaktuj się z Nami chętnie na nie odpowiemy.

VICTORINOX Obieraczka uniwersalna z ostrzem ząbkowanym o wyjątkowej ostrości 7.6075.

Obieraczka do warzyw wyprodukowana w Szwajcarii z wyjątkowo ostrym ząbkowanym ostrzem.

Każdy kucharz, szef kuchni zasługuje na odpowiednie narzędzia, które wspomogą pracę i kreatywność podczas przyrządzania posiłków.

Szczególnie użyteczna okaże się uniwersalna obieraczka Victorinox. Jej ząbkowane ostrze sprosta nawet najtwardszej skórce, a ergonomiczna rączka ułatwi przyrządzenie niebanalnych potraw.

Sekretem kulinarnego sukcesu – to perfekcyjnie naostrzone noże czyli noże VICTORINOX.

Obieraczka VICTORINOX:

  • - Do owoców i warzyw z miękką i twardą skórką
  • - Wyprodukowana w Szwajcarii obieraczka z wyjątkowo ostrym ząbkowanym ostrzem
  • - Ergonomiczna rękojeść ułatwiająca użytkowanie
  • - Numer artykułu: 7.6075
  • - Długość: 17,5 cm

Przybory kuchenne VICTORINOX

Jednym z celów Victorinox jest tworzenie produktów o najwyższej skuteczności i komforcie użytkowania. Profesjonalne akcesoria są tego doskonałym przykładem. Te wysoce funkcjonalne i starannie zaprojektowane narzędzia stanowią połączenie prostoty z zaawansowaną technologią produkcyjną, co zapewnia efektywność pracy i łatwość obsługi. Idealny wybór dla szefów kuchni poszukujących maksymalnie wydajnych i poręcznych narzędzi kuchennych.

Victorinox AG gwarantuje, że wszystkie noże i narzędzia wykonane są z najwyższej klasy stali nierdzewnej oraz zapewnia dożywotnią gwarancję w stosunku do wszelkich defektów materiału lub wykonania. Gwarancja nie obejmuje zniszczeń lub uszkodzeń będących wynikiem normalnego zużycia, niewłaściwego użytkowania lub nadużywania.

Victorinox

Odpowiednie narzędzia to gwarancja sprawnego działania i większej przyjemności z wykonywanej pracy, szczególnie w kuchni. Firma VICTORINOX z prawdziwą pasją opracowuje noże do domowego i profesjonalnego użytku, dbając, by były ergonomiczne i nadzwyczajnie ostre. Niezależnie od tego, czy będziesz ich używać w pięciogwiazdkowej restauracji, czy swojej własnej kuchni, krojąc czy siekając, poczujesz się jak najlepszy Szef Kuchni.

Firma Victorinox gwarantuje, że jej produkty w każdym zakresie spełniają najwyższe standardy jakości, niezależnie od miejsca produkcji. To właśnie wysoka jakość zapewniła firmie Victorinox pozycję lidera, zarówno na rynku szwajcarskim, jak i na całym świecie.

850600510002
15 Przedmioty
Nowy produkt

Zobacz także