Noże w bloku ONYKS z ostrzałką - Gerpol

119,00 zł
Brutto

Zestaw 5 noży kuchennych w bloku ONYKS firmy GERPOL w komplecie z ostrzałką Fiskars ESSENTIAL

Ilość

  • Zamówienie złożone i opłacone do godz: 12:00 wysyłamy w tym samym dniu.ZAPRASZAMY Zamówienie złożone i opłacone do godz: 12:00 wysyłamy w tym samym dniu.ZAPRASZAMY
  • Masz dodatkowe pytania ?, potrzebujesz porady ? Skontaktuj się z Nami chętnie na nie odpowiemy. Masz dodatkowe pytania ?, potrzebujesz porady ? Skontaktuj się z Nami chętnie na nie odpowiemy.

Zestaw 5 noży kuchennych w bloku ONYKS firmy GERPOL w komplecie z ostrzałką Fiskars ESSENTIAL

Komplet 5 noży kuchennych ONYKS w bloku z nierdzewnymi ostrzami ze stali szlachetnej z ostrzałką Essential.

Blok wykonany jest z drewna olchowego, odpowiednio impregnowanego, który jest trwały i odporny na uszkodzenia.

Ostrza noży wykonane z wysokogatunkowej stali nierdzewnej, która zapewni idealne właściwości tnące oraz wysoką odporność.

Wyprofilowana rękojeść noży wykonana z materiału ABS gwarantuje bezpieczny i pewny uchwyt.Podparcie noża przy rękojeści, gwarantuje doskonałą równowagę oraz ochronę placów przed skaleczeniem.

Dobrze naostrzony nóż to podstawa przy przyrządzaniu posiłków. Ostry nóż zapewnia  bezpieczeństwo, komfort a także szybkie i precyzyjne cięcie oraz mniejsze użycie siły podczas krojenia. Systematyczne ostrzenie noży to sposób pielęgnacji naszego narzędzia. Do zestawu noży proponujemy ostrzałkę ESSENTIAL firmy FISKARS.

Wysoka jakość stali, precyzyjny szlif i doskonale zaprojektowane rękojeści to znaki rozpoznawcze noży produkowanych w Fabrykach Nakryć Stołowych Gerpol. Ich jakość i niezniszczalność tkwi w precyzji wykonania i zastosowania najwyższej jakości materiałów. Noże produkowane przez Fabrykę Nakryć Stołowych Gerpol to najwyższej jakości produkty oferowane na rynku.

Ostre, niezawodne noże to niezbędne narzędzie codziennej pracy w kuchni. Zestaw noży ONYKS gwarantują precyzję i bezpieczeństwo krojenia, a także mają wpływ na łatwość i przyjemność przygotowywania posiłków.

Produkcja noży w Drzwickich fabrykach ma swoją 250–letnią tradycję, a nowoczesna technologia pozwala tworzyć precyzyjne i solidne narzędzia.

W skład zestawu 7 elementowego wchodzą:

  • Nóż do obierania, skrobania 6,6 cm - lekki, poręczny nóż z krótkim ostrzem do skrobania i krojenia drobnych warzyw.
  • Nóż do warzyw 8 cm - lekki, poręczny nóż z krótkim ostrzem do krojenia i obierania drobnych warzyw.
  • Nóż uniwersalny kuchenny 12,5 cm - do obierania i krojenia warzyw oraz owoców. Doskonały także do siekania drobnych warzyw i ziół.
  • Nóż do pomidorów 12 cm - dzięki ząbkowanemu ostrzu nóż z łatwością pokroi warzywa i owoce o śliskiej skórce.
  • Nóż szefa kuchni 18 cm - tradycyjny nóż kuchenny przeznaczony do siekania warzyw, krojenia i porcjowania mięsa.

OSTRZAŁKA DO NOŻY ESSENTIAL Fiskars

Ostrzałka do noży Fiskars Roll-Sharp dla prawo i lewo ręcznych, waga 64 g. Produkt jest w 100% oryginalnym produktem producenta FISKARS.

Niezwykle wygodna w użyciu ostrzałka została tak skonstruowana aby zarówno osoba prawo jaki lewo ręczna mogła ją obsługiwać. Zastosowana ceramiczna szpulka sprawia, iż ostrzenie jest lekkie i szybkie i nie wymaga użycia energii elektrycznej!

Ostrzałka Roll-Sharp przeznaczona jest do ostrzenia wszystkich noży. Pozwala na zachowanie ostrości noży na długi czas.

OSTRZAŁKĘ POLECAMY DO WSZYSTKICH TYPÓW NOŻY!!

Każdy nóż wymaga regularnego ostrzenia. Aby nóż dłużej zachował ostrość, warto pamiętać o krojeniu na miękkim podłożu, np. drewnianej lub plastikowej desce. Krojenie na twardych powierzchniach może spowodować szybsze stępienie ostrza. Prawidłowo użytkowany nóż dłużej zachowa swoje właściwości. Ostrzałka Essential firmy FISKARS może być używana codziennie nawet gdy noże nie są jeszcze całkowicie stępione. Wielu profesjonalnych kucharzy ostrzy swoje noże przed każdym zadaniem. Aby prawidłowo wykonać tę czynność należy przyłożyć nóż w górnej części ostrzałki pod kątem 15. Następnie wykonujemy długie pociągnięcia w dół ostrzałki, lekko dociskając nóż.

999000000179
87 Przedmioty
Nowy produkt

Zobacz także