Zestaw 7 elementowy Functional Form PLUS w bloku (obieraczka) - FISKARS

222,00 zł
Brutto

ZESTAW 7 ELEMENTOWY - 5 NOŻY FUNCTIONAL FORM W BLOKU KITCHEN PLUS 857197 OBIERAKIEM poprzecznym FUNCTIONAL FORM 1016122

Ilość

  • Zamówienie złożone i opłacone do godz: 12:00 wysyłamy w tym samym dniu.ZAPRASZAMY Zamówienie złożone i opłacone do godz: 12:00 wysyłamy w tym samym dniu.ZAPRASZAMY
  • Masz dodatkowe pytania ?, potrzebujesz porady ? Skontaktuj się z Nami chętnie na nie odpowiemy. Masz dodatkowe pytania ?, potrzebujesz porady ? Skontaktuj się z Nami chętnie na nie odpowiemy.

ZESTAW 7 ELEMENTOWY - 5 NOŻY FUNCTIONAL FORM W BLOKU KITCHEN PLUS 857197 OBIERAKIEM poprzecznym FUNCTIONAL FORM 1016122

Ergonomia, bezpieczeństwo oraz komfort użytkowania.

Noże Functional Form to jedna z najpopularniejszych linii produktów firmy Fiskars. Przy tworzeniu tej serii specjalną uwagę zwrócono na ergonomię, funkcjonalność bezpieczeństwo użytkowania.

Noże Functional Form stworzone po to, aby przygotowywanie posiłków było prawdziwą przyjemnością. Ergonomiczna rękojeść z powłoką Softgrip gwarantuje pewny, wygodny uchwyt, dzięki czemu nóż dobrze układa się w dłoni i umożliwia cięcie i krojenie pod dowolnym kątem. Różnorodność linii sprawia, że każdy znajdzie odpowiedni do swoich potrzeb nóż.

Noże Fiskars zostały stworzone,żeby gotowanie stało się jeszcze przyjemniejsze.

Każdego dnia w kuchni wykonujemy wiele różnych zadań: kroimy, obieramy, filetujemy i szatkujemy. Czynności te związane są z jednym narzędziem - NOŻEM. Dzięki szerokiej gamie produktów Fiskars możemy dobrać odpowiedni nóż do każdej czynności dla każdego szefa kuchni.

Do zestawu noży w bloku proponujemy równieżbobieraczkę poprzeczną FUNCTIONAL FORM idealną do codziennego użytku, do obierania różnych warzyw, zwłaszcza tych długich (np. marchew, ogórek)

Każdego dnia w kuchni wykonujemy wiele różnych zadań: kroimy, obieramy, filetujemy i szatkujemy. Czynności te związane są z jednym narzędziem  -  NOŻEM. Dzięki szerokiej gamie produktów Fiskars możemy dobrać odpowiedni nóż do każdej czynności dla każdego szefa kuchni. Prezentowane noże znajdą zastosowanie w każdej kuchni, dobrany rozmiar noża do prac kuchennych sprawi, że przygotowanie potraw będzie przyjemnością.

Oferujemy Państwu niezbędne noże dla każdego SZEFA KUCHNI.

  • *Nóż do chleba (857105)23 cm - Długi nóż z ząbkowanym ostrzem przeznaczony do krojenia różnych rodzajów pieczywa.
  • *Nóż kuchenny uniwersalny (857129) 20 cm - Podstawowy nóż kuchenny dla każdego kucharza, z szerokim ostrzem przy rękojeści. Przeznaczony do siekania warzyw i krojenia mięsa.
  • *Nóż Szefa Kuchni (857111) 16 cm  - Szeroki nóż doskonały do siekania warzyw.
  • *Nóż do obierania (857103)11 cm - do obierania i krojenia warzyw oraz owoców. Doskonały także do siekania drobnych warzyw i ziół.
  • *Nóż do skrobania (857101)7 cm - Lekki, poręczny nóż z krótkim ostrzem do skrobania i krojenia drobnych warzyw.

Różnorodność noży w zestawie z blokiem sprawia, że każdy użytkownik znajdzie odpowiedni do swoich potrzeb nóż.

  • *Blok drewniany z lakierowanego drewna brzozowego z metalową podstawką, wieszakiem. Blok idealny do przechowywania noży, do postawienia lub zawieszenia tam gdzie noże są najbardziej potrzebne. Blok umożliwia bezpieczne przechowywanie noży bez ryzyka ich zniszczenia.

  • *Obieraczka Functional Form nadaje się do obierania owoców i warzyw o dowolnym kształcie i może być również używana jako krajalnica do ozdobnych pasków owocowych i warzywnych.

Obieraczka do warzyw Fiskars znacząco redukuje nakład pracy przy obieraniu warzyw.Obieraczka Fiskars FF  ma wyjątkowo szerokie ostrze i usuwa niechcianą powłokę ogórka, marchwi i warzyw.

Ergonomicznie ukształtowany plastikowy uchwyt zapewnia optymalny rozkład mocy obierania. Ostre ostrze pozwala to na oszczędne obieranie, proste i równomierne obcinanie cieniutkich pasków obierków. Na końcu rączki znajduje się okrągłe wgłębienie, co oznacza, że obieraczka może być praktycznie zawieszona i dlatego zawsze pod ręką.

999000000099
16 Przedmioty
Nowy produkt

Zobacz także