Patelnia PETIT z pałeczką do naleśników 26cm - SSW

45,00 zł
Brutto

Aluminiowa patelnia PETIT z pałeczką do rozprowadzania ciasta!

Patelnia zaprojektowana specjalnie do przygotowywania naleśników. Dołączona jest do niej pałeczka, która ułatwia rozprowadzenie ciasta po patelni.

EAN: 4001856020040

Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie


  • Zamówienie złożone i opłacone do godz: 12:00 wysyłamy w tym samym dniu.ZAPRASZAMY Zamówienie złożone i opłacone do godz: 12:00 wysyłamy w tym samym dniu.ZAPRASZAMY
  • Masz dodatkowe pytania ?, potrzebujesz porady ? Skontaktuj się z Nami chętnie na nie odpowiemy. Masz dodatkowe pytania ?, potrzebujesz porady ? Skontaktuj się z Nami chętnie na nie odpowiemy.

SSW Stolze Stahl Waren GmbH

Lubię gotować!

Garnki, patelnie, artykuły gospodarstwa domowego... to proste przedmioty, które upiększają życie!

 

Aluminiowa patelnia PETIT z pałeczką do rozprowadzania ciasta!

Patelnia zaprojektowana specjalnie do przygotowywania naleśników. Dołączona jest do niej pałeczka, która ułatwia rozprowadzenie ciasta po patelni.

Do smażenia na nowoczesnej patelni PETIT nie jest potrzebny tłuszcz, dzięki czemu przygotowywane posiłki są dużo zdrowsze.

Patelnia PETIT jest prosta w czyszczeniu. Można ją bez problemu myć w zmywarce.

Do jej produkcji użyto wyłącznie bezpiecznych materiałów, dlatego patelnia jest wolna od PFOA.

 

Wymiary:

  • średnica: 26 cm
  • długość rączki: 18 cm
  • głębokość: 1 cm
  • pałeczka: szer. 16 cm / dł. 20 cm
 

Patelnia PETIT posiada specjalne dno dostosowane do wszystkich rodzajów kuchni: gazowych, indukcyjnych, ceramicznych oraz elektrycznych.

 
 

Przed pierwszym użyciem umyć gorącą wodą z dodatkiem płynu do mycia naczyń.

1. Energooszczędne gotowanie i smażenie:

  • Aby zapewnić optymalne wykorzystanie energii, należy zwracać uwagę na odpowiednią wielkość naczyń - średnica naczyń kuchennych z aluminium i płyty kuchennej powinna być taka sama. Ustawiać palnik na wysoką moc tylko na krótko - w celu rozgrzania patelni - a następnie zredukować moc. Do smażenia wystarcza średnia moc palnika. W przypadku przegrzania może ewentualnie dojść do uszkodzenia powłoki antyprzywierającej. Aby nie naruszyć powłoki antyprzywierającej, nie należy na niej kroić, ani używać ostrych przyrządów kuchennych itp.

2. Wskazówki dot. konserwacji:

  • Ten doskonały materiał doskonale nadaje się do mycia – najlepiej zaraz po użyciu – delikatnie umyć patelnię szczotką lub gąbką i płynem do mycia naczyń. Silniejsze i uporczywe zabrudzenia należy namoczyć. Aby uniknąć plam z wody należy wytrzeć patelnię do sucha zaraz po umyciu. Zalecamy mycie ręczne. Mycie naczyń kuchennych z aluminium w zmywarce jest możliwe, jednak może negatywnie wpłynąć na powłokę zapobiegającą przywieraniu.

Nigdy nie używać szczotek stalowych, piasku do szorowania, wełny szklanej lub podobnych twardych przedmiotów.

 
 
  • SSW Patelnia alum.do naleśników 26cm ze szpatułką 311226
 

801100400277
Nowy produkt

Zobacz także