LAWENDA 5979 BOSS, Półmisek owalny 36cm - Lubiana

45,90 zł
Brutto

Porcelana Lubiana LAWENDA 5979 to fason o klasycznym a zarazem nowatorskim kształcie, z pięknym zdobieniem kwiatu LAWENDY.
Porcelana LUBIANA dekoracja LAWENDA to piękny zestaw śnieżnobiałej porcelany udekorowanej pięknymi kwiatami lawendy. Zestaw idealnie prezentuje się na stole w codziennych posiłkach a także odświętnie.

Ilość

  • Zamówienie złożone i opłacone do godz: 12:00 wysyłamy w tym samym dniu.ZAPRASZAMY Zamówienie złożone i opłacone do godz: 12:00 wysyłamy w tym samym dniu.ZAPRASZAMY
  • Masz dodatkowe pytania ?, potrzebujesz porady ? Skontaktuj się z Nami chętnie na nie odpowiemy. Masz dodatkowe pytania ?, potrzebujesz porady ? Skontaktuj się z Nami chętnie na nie odpowiemy.

PORCELANA DO DOMU, NA PREZENT, DO GASTRONOMII

PORCELANA LUBIANA - ZPS "Lubiana" S.A. są nowoczesnym producentem porcelany stołowej, oferującym wyroby na europejskim poziomie. Działalność swoją firma prowadzi nieprzerwanie od 1969 roku.

PÓŁMISEK OWALNY 36 CM LAWENDA BOSS 5797

Porcelana Lubiana LAWENDA 5797 to fason o klasycznym, a zarazem nowatorskim kształcie, z pięknym zdobieniem kwiat LAWENDY.

Porcelana LUBIANA dekoracja LAWENDA to piękny zestaw śnieżnobiałej porcelany udekorowanej pięknymi kwiatami lawendy. Zestaw idealnie prezentuje się na stole w codziennych posiłkach, a także odświętnie.

Zestawy porcelany Lubiana Lawenda zawsze będą przywoływały beztroskie wspomnienie lata i przyjemne chwile ciepłych dni.

To wszystko w najlepszej cenie - jesteśmy oficjalnym dystrybutorem porcelany LUBIANA.

PORCELANA NADAJE SIĘ DO MYCIA W ZMYWARCE ORAZ DO UŻYWANIA W KUCHENCE MIKROFALOWEJ

801057891037
99 Przedmioty
Nowy produkt

Zobacz także