AKCENT G463, Półmisek 33cm - Chodzież Ćmielów

74,89 zł
Brutto

AKCENT to fason o kwadratowych, dużych talerzach, które doskonale eksponują serwowane dania. Duży wybór elementów z serii AKCENT G463 MAGNOLIA pozwoli na podanie dań dla dużej rodziny, idealnie nadaje się do użytku codziennego, a także na wyjątkowe okazje. Kolekcję można komponować z pojedynczych elementów, a także w klasyczne zestawy obiadowe i kawowe. Nowoczesny kształt i subtelna dekoracja MAGNOLIA inspirują do poznawania nowych smaków i tworzenia dekoracji pasujących do nowoczesnych jak również tradycyjnych wnętrz.

Ilość

  • Zamówienie złożone i opłacone do godz: 12:00 wysyłamy w tym samym dniu.ZAPRASZAMY Zamówienie złożone i opłacone do godz: 12:00 wysyłamy w tym samym dniu.ZAPRASZAMY
  • Masz dodatkowe pytania ?, potrzebujesz porady ? Skontaktuj się z Nami chętnie na nie odpowiemy. Masz dodatkowe pytania ?, potrzebujesz porady ? Skontaktuj się z Nami chętnie na nie odpowiemy.

ĆMIELÓW AKCENT G463 MAGNOLIA

Półmisek owalny 33 cm

  • -PRODUCENT - ĆMIELÓW/CHODZIEŻ
  • -SERIA -AKCENT G463, Magnolia
  • -ZMYWARKA - TAK
  • -MIKROFALÓWKA - TAK
  • -PRODUKT ORYGINALNY WYSOKIEJ JAKOŚCI

PORCELANA W NAJWYŻSZYM GATUNKU - BEZ SKAZ I WAD.

ĆMIELÓW AKCENT - Akcent to dbałość w precyzowaniu detali.

Zestawienie oryginalnych naczyń i kwadratowych talerzy to wynik chęci odzwierciedlenia proporcjonalnej formy w duchu nowoczesności.

SERIA ĆMIELÓW AKCENT G463.

AKCENT to fason o kwadratowych, dużych talerzach, które doskonale eksponują serwowane dania, duży wybór elementów z serii AKCENT G463 MAGNOLIA pozwoli na podanie dań dla dużej rodziny, idealnie nadaje się do użytku codziennego a także na wyjątkowe okazje. Kolekcję można komponować z pojedynczych elementów a także w klasycznych zestawach obiadowych i kawowych. Nowoczesny kształt i subtelna dekoracja MAGNOLIA, inspirują do poznawania nowych smaków i tworzenia dekoracji pasujących do nowoczesnych jak również tradycyjnych wnętrz.

PORCELANA ĆMIELÓW - do domu, na prezent, do restauracji, lokalu, hotelu i wszędzie tam, gdzie jest potrzebna najwyższej klasy porcelana. Do intensywnego użytkowania polecamy polską firmę ĆMIELÓW.

- Półmisek owalny 33 cm

PORCELANA NADAJE SIĘ DO ZMYWARKI ORAZ KUCHENKI MIKROFALOWEJ.

801048175025
19 Przedmioty
Nowy produkt

Zobacz także