AKCENT G463, Cukiernica 300ml - Chodzież Ćmielów

24,50 zł
Brutto

AKCENT to fason o kwadratowych, dużych talerzach, które doskonale eksponują serwowane dania. Duży wybór elementów z serii AKCENT G463 MAGNOLIA pozwoli na podanie dań dla dużej rodziny, idealnie nadaje się do użytku codziennego, a także na wyjątkowe okazje. Kolekcję można komponować z pojedynczych elementów, a także w klasyczne zestawy obiadowe i kawowe. Nowoczesny kształt i subtelna dekoracja MAGNOLIA inspirują do poznawania nowych smaków i tworzenia dekoracji pasujących do nowoczesnych jak również tradycyjnych wnętrz.

Ilość

  • Zamówienie złożone i opłacone do godz: 12:00 wysyłamy w tym samym dniu.ZAPRASZAMY Zamówienie złożone i opłacone do godz: 12:00 wysyłamy w tym samym dniu.ZAPRASZAMY
  • Masz dodatkowe pytania ?, potrzebujesz porady ? Skontaktuj się z Nami chętnie na nie odpowiemy. Masz dodatkowe pytania ?, potrzebujesz porady ? Skontaktuj się z Nami chętnie na nie odpowiemy.

Chodzież & Ćmielów AKCENT G463 MAGNOLIA Cukiernica 300 ml.

  • -PRODUCENT - ĆMIELÓW/CHODZIEŻ
  • -SERIA - AKCENT G463, Magnolia
  • -ZMYWARKA - TAK
  • -MIKROFALÓWKA - TAK
  • -PRODUKT ORYGINALNY WYSOKIEJ JAKOŚCI

PORCELANA W NAJWYŻSZYM GATUNKU - BEZ SKAZ I WAD.

ĆMIELÓW AKCENT - Akcent to dbałość w precyzowaniu detali.

Zestawienie oryginalnych naczyń i kwadratowych talerzy to wynik chęci odzwierciedlenia proporcjonalnej formy w duchu nowoczesności.

To wszystko w najlepszej cenie!

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem POLSKICH FABRYK PORCELANY ĆMIELÓW i CHODZIEŻ S.A.

PORCELANA DO DOMU, NA PREZENT, DO GASTRONOMII

AKCENT to fason o kwadratowych, dużych talerzach, które doskonale eksponują serwowane dania, duży wybór elementów z serii AKCENT G463 fason G463 - MAGNOLIA pozwoli na podanie dań dla dużej rodziny, idealnie nadaje się do użytku codziennego a także na wyjątkowe okazje. Kolekcję można komponować z pojedynczych elementów a także w klasycznych zestawach obiadowych i kawowych. Nowoczesny kształt i subtelna dekoracja MAGNOLIA, inspirują do poznawania nowych smaków i tworzenia dekoracji pasujących do nowoczesnych jak również tradycyjnych wnętrz.

SERIA CHODZIEŻ & ĆMIELÓW AKCENT G463.

- Cukiernica - 300 ml.

Porcelana G463 Akcent nadaje się do zmywarki oraz kuchenki mikrofalowej.

PORCELANA NAJWYŻSZEJ KLASY, MARKOWA, POLSKI PRODUCENT.

PORCELANA CHODZIEŻ & ĆMIELÓW- do domu, na prezent, do restauracji, lokalu, hotelu i wszędzie tam, gdzie jest potrzebna najwyższej klasy porcelana. Do intensywnego użytkowania polecamy "Polskie Fabryki Porcelany Ćmielów i Chodzież S.A."

801048175031
16 Przedmioty
Nowy produkt

Zobacz także