VENUS G451, Filiżanki 250ml ze spodkami 6 szt. - Chodzież Ćmielów

75,00 zł
Brutto

Fason VENUS łączy w sobie cechy klasyki i awangardy, przejawiającej się w futurystycznych kształtach zestawu. Filiżanki i talerze zestawu w pięknej dekoracji G451 wzór brązowo-czarny - uświetnią uroczyste, codzienne spotkania przy stole, a proste kształty porcelany z dekoracją odporną na mycie w zmywarkach znajdą zastosowanie w codziennym, intensywnym użytku.

Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie


  • Zamówienie złożone i opłacone do godz: 12:00 wysyłamy w tym samym dniu.ZAPRASZAMY Zamówienie złożone i opłacone do godz: 12:00 wysyłamy w tym samym dniu.ZAPRASZAMY
  • Masz dodatkowe pytania ?, potrzebujesz porady ? Skontaktuj się z Nami chętnie na nie odpowiemy. Masz dodatkowe pytania ?, potrzebujesz porady ? Skontaktuj się z Nami chętnie na nie odpowiemy.

CHODZIEŻ VENUS KOMPLET 6 FILIŻANEK ZE SPODKAMI VENUS wzór G451.

  • - PRODUCENT -Polskie Fabryki Porcelany ''Ćmielów'' i ''Chodzież''s.a
  • - FASON - Venus, G451
  • - ZESTAW - filiżanka 250 ml. ze spodkiem - 6 szt.
  • - ZMYWARKA - TAK
  • - MIKROFALÓWKA - TAK
  • - PRODUKT ORYGINALNY WYSOKIEJ JAKOŚCI z sygnowanym logiem na każdym elemencie zestawu.

Oferta Polskich Fabryk Porcelany ''Ćmielów'' i ''Chodzież'' S.A to połączenie bogatej historii i niepowtarzalnego designu dwóch najstarszych polskich fabryk porcelany, to nowa jakość na rynku poparta bogatą tradycją i historycznym dorobkiem.Klasyczny i tradycyjny ''Ćmielów'' , elegancka i funkcjonalna ''Chodzież'' wytaczają linię współczesnej porcelany.

Marka ''Chodzież'' dba o piękną oprawę Państwa stołów, bogata tradycja pozwoliła na stworzenie wyjątkowej porcelany jaką jest fason VENUS.

Fason VENUS łączy w sobie cechy klasyki i awangardy, przejawiającej się w futurystycznych kształtach zestawu. Filiżanki i talerze zestawu w pięknej dekoracji G451 wzór brązowo-czarny - uświetnią uroczyste, codzienne spotkania przy stole a proste kształty porcelany z dekoracją odporną na mycie w zmywarkach znajdą zastosowanie w codziennym, intensywnym użytku.

Filiżanka ze spodkiem Venus g451 robi wrażenie nie tylko swoim wyglądem, ale przede wszystkim jakością.

Czy to na śniadanie, lunch, kawę i ciasto, czy na doskonały obiad - VENUS G451 to zestaw porcelany na każdą codzienną a także wyjątkową okazję.Geometryzująca forma o kielichowym, delikatnym kształcie pomogą wykreować niekonwencjonalne aranżacje stołu.

Poszczególne elementy zestawu również stanowią ozdobę samą w sobie, która podkreśli charakter Państwa wnętrza.

Piękna filiżanka VENUS G451 podkreśli wyjątkowość chwili przy kawie lub herbacie.

  • - Filiżanka 250 ml. - 6 szt.
  • - Spodek 14 cm - 6 szt.
999000000017
Nowy produkt

Zobacz także