AKCENT C000, Półmisek owalny 33cm - Chodzież Ćmielów

47,50 zł
Brutto

AKCENT to fason o kwadratowych, dużych talerzach, które doskonale eksponują serwowane dania, duży wybór elementów z serii AKCENT 0001 pozwoli na podanie dań dla dużej rodziny, idealnie nadaje się do użytku codziennego a także na wyjątkowe okazje. Kolekcję można komponować z pojedynczych elementów a także w klasycznych zestawach obiadowych i kawowych. Nowoczesny kształt i subtelna biel porcelany, inspirują do poznawania nowych smaków i tworzenia dekoracji pasujących do nowoczesnych jak również tradycyjnych wnętrz.

EAN: 5907710085905

Ilość

  • Zamówienie złożone i opłacone do godz: 12:00 wysyłamy w tym samym dniu.ZAPRASZAMY Zamówienie złożone i opłacone do godz: 12:00 wysyłamy w tym samym dniu.ZAPRASZAMY
  • Masz dodatkowe pytania ?, potrzebujesz porady ? Skontaktuj się z Nami chętnie na nie odpowiemy. Masz dodatkowe pytania ?, potrzebujesz porady ? Skontaktuj się z Nami chętnie na nie odpowiemy.

PORCELANA ĆMIELÓW - do domu, na prezent, do restauracji, lokalu, pubu, hotelu, gastronomii i wszędzie tam, gdzie jest potrzebna najwyższej klasy porcelana do intensywnego użytkowania polecamy polska firmę ĆMIELÓW.

ĆMIELÓW AKCENT BIAŁY 0001

PÓŁMISEK OWALNY 33 CM

  • Producent - ĆMIELÓW
  • Seria - AKCENT 0001
  • Półmisek owalny 33 cm
  • Zmywarka - TAK
  • Mikrofalówka - TAK
  • Zawiera 1 element: półmisek

ĆMIELÓW to porcelana - do domu, na prezent, do restauracji, lokalu, pubu, hotelu, gastronomii, i wszędzie tam gdzie jest potrzebna najwyższej klasy porcelana. Polecamy polską markę ĆMIELÓW.

AKCENT to fason o kwadratowych, dużych talerzach, które doskonale eksponują serwowane dania ,duży wybór elementów z serii AKCENT 0001 pozwoli na podanie dań dla dużej rodziny, idealnie nadaje się do użytku codziennego, a także na wyjątkowe okazje. Kolekcję można komponować z pojedynczych elementów, a także w klasycznych zestawach obiadowych i kawowych. Nowoczesny kształt i subtelna biel porcelany, inspirują do poznawania nowych smaków i tworzenia dekoracji pasujących do nowoczesnych jak również tradycyjnych wnętrz.

Piękna zastawa stołowa AKCENT wykonana z wysokiej jakości porcelany w kolorze białym, nadaje się do codziennego użytku oraz na każdą okazję, zawsze przyciąga wzrok na stole.

PORCELANA NADAJE SIĘ DO ZMYWARKI ORAZ KUCHENKI MIKROFALOWEJ.

Dzięki porcelanie AKCENT możemy codziennie celebrować posiłki, a jedzenie staje się prawdziwą przyjemnością przyjemnością na co dzień i odświętnie.

801048100762
27 Przedmioty
Nowy produkt

Zobacz także