IWONA C000, Salaterka okrągła 16cm - Chodzież Ćmielów

7,20 zł
Brutto

IWONA to fason, który powstał w 70-latach ubiegłego wieku o regularnym kształcie opartym na bazie koła z ryflowaną powierzchnią.
IWONA - wzór C000, to klasyczne, reliefowe kształty na białej porcelanie cieszą od pokoleń łącząc w sobie funkcjonalność, elegancję i nowoczesność.

Ilość

  • Zamówienie złożone i opłacone do godz: 12:00 wysyłamy w tym samym dniu.ZAPRASZAMY Zamówienie złożone i opłacone do godz: 12:00 wysyłamy w tym samym dniu.ZAPRASZAMY
  • Masz dodatkowe pytania ?, potrzebujesz porady ? Skontaktuj się z Nami chętnie na nie odpowiemy. Masz dodatkowe pytania ?, potrzebujesz porady ? Skontaktuj się z Nami chętnie na nie odpowiemy.

PORCELANA CHODZIEŻ - do domu, na prezent, do restauracji, lokalu, pubu, hotelu, gastronomii i wszędzie tam, gdzie jest potrzebna najwyższej klasy porcelana do intensywnego użytkowania polecamy polska firmę CHODZIEŻ.

SALATERKA OKRĄGŁA 16 CM CHODZIEŻ IWONA C000

Porcelana towarzyszy w codziennym dniu, w każdym domu, dlatego porcelana polskiego producenta Chodzież jest doceniana zarówno w codziennym użytkowaniu, jak i przy wyjątkowych, specjalnych okazjach. Eleganckie dekoracje oraz nowoczesne formy przyciągają uwagę swoją oryginalnością.

Bogate wyposażenie i funkcjonalność sprawiają, że cieszy się niesłabnącą popularnością.

IWONA - KLASYCZNE PIĘKNO CHODZIESKIEJ PORCELANY O NIEPRZEMIJAJĄCYM UROKU.

IWONA to fason o regularnym kształcie opartym na bazie koła z ryflowaną powierzchnią, który powstał w latach 70. ubiegłego wieku

IWONA - wzór C000, to klasyczne, reliefowe kształty na białej porcelanie cieszą od pokoleń łącząc w sobie funkcjonalność, elegancję i nowoczesność.

Porcelana sygnowana logo producenta. Tylko oryginalne logo Chodzież gwarantuje Państwu najwyższą klasę wyrobu.

Iwona wzór C000 - porcelana biała, do stosowania w zmywarkach i mikrofalówkach.

Idealna biała porcelana na co dzień i od święta.

801065391118
15 Przedmioty
Nowy produkt

Zobacz także