KETER CURVER SKRZYNKA NA KÓŁKACH PRO GEAR CART

319,00 zł
Brutto
KETER CURVER SKRZYNKA NA KÓŁKACH PRO GEAR CART
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie


  • Zamówienie złożone i opłacone do godz: 12:00 wysyłamy w tym samym dniu.ZAPRASZAMY Zamówienie złożone i opłacone do godz: 12:00 wysyłamy w tym samym dniu.ZAPRASZAMY
  • Masz dodatkowe pytania ?, potrzebujesz porady ? Skontaktuj się z Nami chętnie na nie odpowiemy. Masz dodatkowe pytania ?, potrzebujesz porady ? Skontaktuj się z Nami chętnie na nie odpowiemy.
 

Praca w warsztacie łatwa i przyjemna? Wypróbuj praktyczne i funkcjonalne rozwiązania marek Curver i Keter i przekonaj się co oznacza najwyższa jakość.

Czy jesteś zapalonym hobbistą, czy może profesjonalistą z pewnością docenisz zalety pojemnych skrzynek narzędziowych, solidność systemów mobilnych oraz uniwersalność stołów warsztatowych.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

 

KETER CURVER SKRZYNKA NA KÓŁKACH PRO GEAR CART 17200383

 

Profesjonalna skrzynka narzędziowa na kółkach PRO GEART to idealna propozycja dla fachowców, którzy cenią komfort pracy.

Dzięki specjalnej konstrukcji skrzynka jest odpowiednia do przechowywania i transportuciężkich narzędzi o różnych rozmiarach.

Wbudowane, stabilne kółka oraz teleskopowa rączka i boczny uchwyt umożliwiają swobodne przemieszczanie się ze skrzynką i korzystanie z niej w rozmaitych warunkach.

Metalowe uchwyty, najwyższej jakości tworzywo oraz mechanizm blokujący zwiększają komfort i bezpieczeństwo podczas pracy.

Atutem skrzynki jest także jej modułowość – może być używana niezależnie lub w zestawie z pozostałymi skrzynkami do narzędzi z serii Gear.

Ponadto skrzynka została specjalnie uszczelniona, dzięki czemu jest odporna na kurz i wodę.

Twój mobilny warsztat, zawsze pod ręką.

 

Kod produktu: 17200383

Wymiary:

  • wysokość - 56,4 cm
  • szerokość - 46,5  cm
  • długość - 48 cm

Materiał: tworzywo sztuczne

Budowa: wbudowany uchwyt boczny z antypoślizgowymi tłoczeniami oraz teleskopowa rączka zapewnią komfort pracy

Dodatkowo: najwyższej jakości tworzywo oraz mechanizm blokujący zwiększają komfort i bezpieczeństwo podczas pracy, poszczególne elementy z serii Gear mogą być używane oddzielnie lub w zestawie

 

Wygoda - Wbudowany uchwyt boczny z antypoślizgowymi tłoczeniami oraz teleskopowa rączka zapewnią komfort pracy.

Bezpieczeństwo - Najwyższej jakości tworzywo oraz mechanizm blokujący zwiększają komfort i bezpieczeństwo podczas pracy.

Modułowość - Poszczególne elementy z serii Gear mogą być używane oddzielnie lub w zestawie.

 
 

ZAMÓWIENIA REALIZUJEMY W CIĄGU 24 H!

PRZED WYSYŁKĄ PRODUKT SPRAWDZANY JEST POD WZGLĘDEM JAKOŚCIOWYM!

Oryginalne produkty producenta.

Towar jest dokładnie zabezpieczony w kartonie zbiorczym, opakowaniami jednostkowymi, przekładkami tekturowymi, folią bąbelkową, papierem, taśmą oraz oznaczeniem - Ostrożnie Szkło.

DLA NAS NAJWAŻNIEJSZA JEST SATYSFAKCJA KLIENTA!

Potrzebujesz dodatkowe elementy? Produkt nie jest taki, jak sobie wyobrażałeś lub coś się uszkodziło podczas dostawy? Nie bój się z nami skontaktować!

Jeśli masz jakikolwiek problem związany z zamówieniem, nasza obsługa klienta - zawsze przyjazna - chętnie Ci pomoże i doradzi.

Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z Nami, chętnie na nie odpowiemy.

 
801077232600
Nowy produkt

Zobacz także