POJEMNIK SZKLANY SŁOIK Z POKRYWĄ 635ML UNIWERSALNY

7,50 zł
Brutto
POJEMNIK SZKLANY SŁOIK Z POKRYWĄ 635ML UNIWERSALNY
Ilość

  • Zamówienie złożone i opłacone do godz: 12:00 wysyłamy w tym samym dniu.ZAPRASZAMY Zamówienie złożone i opłacone do godz: 12:00 wysyłamy w tym samym dniu.ZAPRASZAMY
  • Masz dodatkowe pytania ?, potrzebujesz porady ? Skontaktuj się z Nami chętnie na nie odpowiemy. Masz dodatkowe pytania ?, potrzebujesz porady ? Skontaktuj się z Nami chętnie na nie odpowiemy.

POJEMNIK SZKLANY SŁOIK Z POKRYWĄ 635ML UNIWERSALNY

(16-0030-0635-0000-00)

 

Uniwersalny szklany pojemnik z pokrywą do przechowywania żywności.

Słoik z pokrywką oraz wygodnym uchwytem wykonany ze szkła wysokiej jakości o idealnie gładkiej powierzchni. Pojemnik jest idealny do przechowywania żywności: ciasteczek, cukierków, makaronu, ryżu.

Niepowtarzalny kształt oraz design słoika pozwala na wykorzystanie go jako wazon.

Pokrywka posiada silikonową uszczelkę co umożliwia dłuższe przechowywanie oraz zachowanie świeżości znajdujących się w nim produktów. Dodatkowo zabezpiecza je przez insektami.

Rodzaj szkła oraz kształt nadany produktowi sprzyja dokładnemu myciu i suszeniu, dzięki czemu na powierzchni nie osadzają się mikroorganizmy i bakterie.

  • Wysokość całkowita: 14 cm
  • Średnica: 10 cm
  • Pojemność: 635 ml

Pozostałe pojemności słoików znajdziesz na naszych aukcjach.

 
 

ZAMÓWIENIA REALIZUJEMY W CIĄGU 24 H!

PRZED WYSYŁKĄ PRODUKT SPRAWDZANY JEST POD WZGLĘDEM JAKOŚCIOWYM !

TOWAR JEST DOKŁADNIE ZABEZPIECZONY DO WYSYŁKI w karton zbiorczy, opakowania jednostkowe, przekładki tekturowe, folia bąbelkowa, papier, taśma,oznaczenie - Ostrożnie Szkło.

DLA NAS NAJWAŻNIEJSZA JEST SATYSFAKCJA KLIENTA!

Potrzebujesz dodatkowe elementy, produkt nie jest taki, jak sobie wyobrażałeś lub coś się uszkodziło podczas dostawy? Nie wahaj się z nami skontaktować!

Jeśli masz jakikolwiek problem związany z zamówieniem, nasza obsługa klienta - zawsze przyjazna - chętnie Ci pomoże i doradzi.

Masz dodatkowe pytania ? Skontaktuj się z Nami chętnie na nie odpowiemy.

 
801091900504
102 Przedmioty
Nowy produkt

Zobacz także