FISKARS NÓŻ POKROWCU 1014197 OSTRZAŁKA + SKROBACZ

120,00 zł
Brutto

FISKARS NÓŻ POKROWCU 1014197 OSTRZAŁKA + SKROBACZ

Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie


  • Masz dodatkowe pytania? Potrzebujesz porady? Skontaktuj się z Nami chętnie na nie odpowiemy. Masz dodatkowe pytania? Potrzebujesz porady? Skontaktuj się z Nami chętnie na nie odpowiemy.
 

FISKARS FUNCTIONAL FORM NÓŻ SZEFA KUCHNI 20 CM W POKROWCU 1014197 + OSTRZAŁKA DEVILS + OBIERACZKA Z RUCHOMYM OSTRZEM

 

Ergonomia, bezpieczeństwo oraz komfort użytkowania.

Noże Functional Form to jedna z najpopularniejszych linii produktów firmy Fiskars. Przy tworzeniu tej serii specjalną uwagę zwrócono na ergonomię, funkcjonalność bezpieczeństwo użytkowania.

Noże Functional Form stworzone po to, aby przygotowywanie posiłków było prawdziwą przyjemnością. Ergonomiczna rękojeść z powłoką Softgrip gwarantuje pewny, wygodny uchwyt, dzięki czemu nóż dobrze układa się w dłoni i umożliwia cięcie i krojenie pod dowolnym kątem. Różnorodność linii sprawia, że każdy znajdzie odpowiedni do swoich potrzeb nóż.

 

Noże Fiskars zostały stworzone, żeby gotowanie stało się jeszcze przyjemniejsze.

Każdego dnia w kuchni wykonujemy wiele różnych zadań: kroimy, obieramy, filetujemy i szatkujemy. Czynności te związane są z jednym narzędziem - NOŻEM. Dzięki szerokiej gamie produktów Fiskars możemy dobrać odpowiedni nóż do każdej czynności dla każdego szefa kuchni.

 

Nóż Szefa Kuchni 20 cm - Doskonały do wszelkich prac kuchennych. Posiada szerokie ostrze i wygodną rękojeść.

Osłona, pokrowiec gwarantuje bezpieczne przechowywanie w szufladzie oraz chroni ostrze przed stępieniem podczas mycia w zmywarce.

  • Długość: 20 cm
  • Stal nierdzewna
  • Twardość: HRC 53
  • Softgrip®
  • Można myć w zmywarce
 

Skrobaczka z ruchomym ostrzem - Idealna do obierania owoców i warzyw — skrobaczka Fiskars Functional Form z ruchomą głowicą, posiada rękojeść Softgrip™.

 

Ostrzałka DEVILS Roll-Sharp przeznaczona jest do ostrzenia wszystkich noży. Pozwala na zachowanie ostrości noży na długi czas.

Każdy nóż wymaga regularnego ostrzenia. Aby nóż dłużej zachował ostrość, warto pamiętać o krojeniu na miękkim podłożu, np. drewnianej lub plastikowej desce. Krojenie na twardych powierzchniach może spowodować szybsze stępienie ostrza. Prawidłowo użytkowany nóż dłużej zachowa swoje właściwości.

Ostrzałka do noży Fiskars DEVILS dla prawo i lewo ręcznych. Produkt jest w 100% oryginalnym produktem producenta FISKARS.

Niezwykle wygodna w użyciu ostrzałka została tak skonstruowana aby zarówno osoba prawo jaki lewo ręczna mogła ją obsługiwać. Zastosowana ceramiczna szpulka sprawia, iż ostrzenie jest lekkie i szybkie i nie wymaga użycia energii elektrycznej!

 
 
 
  • FIS.Nóż szefa kuchni 20cm w pokrowcu FUNCTIONAL FORM 1014197
  • FIS.Skrobaczka z ruchomą głowicą 1014419
  • FIS.Ostrzałka do noży Roll-Sharp DEVILS 1000777
 
999000000214
Nowy produkt