Zestaw nóż kuchenny 20 cm FIBROX 5.2063.20 z obieraczką uniwersalną z ostrzem ząbkowanym o wyjątkowej ostrości 7.6075 Victorinox
search
 • Zestaw nóż kuchenny 20 cm FIBROX 5.2063.20 z obieraczką uniwersalną z ostrzem ząbkowanym o wyjątkowej ostrości 7.6075 Victorinox
 • Zestaw nóż kuchenny 20 cm FIBROX 5.2063.20 z obieraczką uniwersalną z ostrzem ząbkowanym o wyjątkowej ostrości 7.6075 Victorinox
 • Zestaw nóż kuchenny 20 cm FIBROX 5.2063.20 z obieraczką uniwersalną z ostrzem ząbkowanym o wyjątkowej ostrości 7.6075 Victorinox
 • Zestaw nóż kuchenny 20 cm FIBROX 5.2063.20 z obieraczką uniwersalną z ostrzem ząbkowanym o wyjątkowej ostrości 7.6075 Victorinox

Zestaw nóż kuchenny 20 cm FIBROX 5.2063.20 z obieraczką uniwersalną z ostrzem ząbkowanym o wyjątkowej ostrości 7.6075 Victorinox

189,90 zł
Brutto

VICTORINOX ZESTAW SZEFA KUCHNI

Nóż kuchenny 20 cm FIBROX 5.2063.20 z obieraczką uniwersalną z ostrzem ząbkowanym o wyjątkowej ostrości 7.6075.

Ilość

VICTORINOX ZESTAW SZEFA KUCHNI Nóż kuchenny 20 cm FIBROX 5.2063.20 z obieraczką uniwersalną z ostrzem ząbkowanym o wyjątkowej ostrości 7.6075.

NÓŻ kuchenny FIBROX - narzędzie o szerokim zastosowaniu. Nóż do porcjowania Fibrox jest ceniony zarówno przez kucharzy domowych, jak i profesjonalnych za komfortową, antypoślizgową i ergonomiczną rękojeść oraz optymalne wyważenie zapewniające wygodę i bezpieczeństwo. Ten nóż o niezwykle ostrej krawędzi pozwala łatwo i efektywnie kroić różne rodzaje mięsa i inne składniki.

Noże VICTORINOX, które ułatwią kuchenne czynności i są niezbędnym narzędziem do przyjemnego i szybkiego przygotowania posiłków.

Obieraczka do warzyw wyprodukowana w Szwajcarii z wyjątkowo ostrym ząbkowanym ostrzem. Każdy kucharz, szef kuchni zasługuje na odpowiednie narzędzia, które wspomogą pracę i kreatywność podczas przyrządzania posiłków.  Szczególnie użyteczna okaże się uniwersalna obieraczka Victorinox.  Jej ząbkowane ostrze sprosta nawet najtwardszej skórce, a ergonomiczna rączka ułatwi przyrządzenie niebanalnych potraw.

Sekretem kulinarnego sukcesu – to perfekcyjnie naostrzone noże czyli noże VICTORINOX.

Noże Victorinox są nadzwyczaj ostre i świetnie wyważone, używając ich, ma się wrażenie, że produkty kroją się same.

Krojenie na plasterki, w kostkę, siekanie, wycinanie form – VICTORINOX to wszechstronne niezbędniki o szerokim zastosowaniu. Każdy nóż wyróżnia się wyjątkowymi zaletami. Różne rodzaje ostrzy odpowiadają zróżnicowanym zastosowaniom, jednak wszystkie noże łączy fantastyczna wydajność - Dzień po dniu.

NOŻE VICTORINOX to:

 •     wyjątkowo ostre ostrza,
 •     ergonomiczna rękojeść,
 •     dożywotnia gwarancja producenta,
 •     stal nierdzewna,
 •     Idealne na prezent.

NÓŻ FIBROX 5.2063.20 dla każdego szefa Kuchni, niezbędny, przydatny, funkcjonalny.

Nóż do porcjowania i krojenia Szefa Kuchni 20 cm, (5.2063.20) - nóż o solidnym ostrzu i ergonomicznej rękojeści, który umożliwiają krojenie bardzo cienkich i idealnie równych plasterków. Nóż Szefa Kuchni to gwarancja wygody i precyzji krojenia każdego rodzaju mięsa, owoców i warzyw wszelkich rozmiarów i kształtów.

 •     Idealny do porcjowania wszystkich rodzajów mięsa
 •     Wyprodukowany w Szwajcarii nóż do porcjowania z prostą krawędzią ostrza
 •     Przyczepna, ergonomiczna rękojeść i wyjątkowo ostre, szerokie ostrze

Obieraczka uniwersalna 7.6075 VICTORINOX:

 •     Do owoców i warzyw z miękką i twardą skórką
 •     Wyprodukowana w Szwajcarii obieraczka z wyjątkowo ostrym ząbkowanym ostrzem
 •     Ergonomiczna rękojeść ułatwiająca użytkowanie
 •     Długość: 17,5 cm

Przybory kuchenne VICTORINOX:

Jednym z celów Victorinox jest tworzenie produktów o najwyższej skuteczności i komforcie użytkowania.  Profesjonalne akcesoria są tego doskonałym przykładem. Te wysoce funkcjonalne i starannie zaprojektowane narzędzia stanowią połączenie prostoty z zaawansowaną technologią produkcyjną, co zapewnia efektywność pracy i łatwość obsługi. Idealny wybór dla szefów kuchni poszukujących maksymalnie wydajnych i poręcznych narzędzi kuchennych.

Victorinox AG gwarantuje, że wszystkie noże i narzędzia wykonane są z najwyższej klasy stali nierdzewnej oraz zapewnia dożywotnią gwarancję w stosunku do wszelkich defektów materiału lub wykonania. Gwarancja nie obejmuje zniszczeń lub uszkodzeń będących wynikiem normalnego zużycia, niewłaściwego użytkowania lub nadużywania.

Victorinox

Odpowiednie narzędzia to gwarancja sprawnego działania i większej przyjemności z wykonywanej pracy, szczególnie w kuchni. Firma VICTORINOX z prawdziwą pasją opracowuje noże do domowego i profesjonalnego użytku, dbając, by były ergonomiczne i nadzwyczajnie ostre. Niezależnie od tego, czy będziesz ich używać w pięciogwiazdkowej restauracji, czy swojej własnej kuchni, krojąc czy siekając, poczujesz się jak najlepszy Szef Kuchni.

Firma Victorinox gwarantuje, że jej produkty w każdym zakresie spełniają najwyższe standardy jakości, niezależnie od miejsca produkcji. To właśnie wysoka jakość zapewniła firmie Victorinox pozycję lidera, zarówno na rynku szwajcarskim, jak i na całym świecie.

    // VICTORINOX:

 •     Obieraczka ostrze pionowe ząbkowane 7.6075
 •     Nóż szefa kuchni Fibrox 20cm  5.2063.20 //

999000000185
4 Przedmioty

Zobacz także

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.