FISKARS 5 NOŻY FF W BLOK 857197 PLUS +SKROBACZKA

270,00 zł
Brutto
FISKARS 5 NOŻY FF W BLOK 857197 PLUS +SKROBACZKA
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie


  • Masz dodatkowe pytania? Potrzebujesz porady? Skontaktuj się z Nami chętnie na nie odpowiemy. Masz dodatkowe pytania? Potrzebujesz porady? Skontaktuj się z Nami chętnie na nie odpowiemy.
 

ZESTAW 7 ELEMENTOWY - 5 NOŻY FUNCTIONAL FORM W BLOKU KITCHEN PLUS 857197 + SKROBACZKA Z OSTRZEM STAŁYM

 

Ergonomia, bezpieczeństwo oraz komfort użytkowania.

Noże Functional Form to jedna z najpopularniejszych linii produktów firmy Fiskars. Przy tworzeniu tej serii specjalną uwagę zwrócono na ergonomię, funkcjonalność bezpieczeństwo użytkowania.

Noże Functional Form stworzone po to, aby przygotowywanie posiłków było prawdziwą przyjemnością. Ergonomiczna rękojeść z powłoką Softgrip gwarantuje pewny, wygodny uchwyt, dzięki czemu nóż dobrze układa się w dłoni i umożliwia cięcie i krojenie pod dowolnym kątem. Różnorodność linii sprawia, że każdy znajdzie odpowiedni do swoich potrzeb nóż.

 

Noże Fiskars zostały stworzone,żeby gotowanie stało się jeszcze przyjemniejsze.

Każdego dnia w kuchni wykonujemy wiele różnych zadań: kroimy, obieramy, filetujemy i szatkujemy. Czynności te związane są z jednym narzędziem - NOŻEM. Dzięki szerokiej gamie produktów Fiskars możemy dobrać odpowiedni nóż do każdej czynności dla każdego szefa kuchni.

 

Oferujemy Państwu niezbędne noże dla każdego SZEFA KUCHNI.

  • Nóż do chleba (857105)23 cm - Długi nóż z ząbkowanym ostrzem przeznaczony do krojenia różnych rodzajów pieczywa.
  • Nóż kuchenny uniwersalny (857129) 20 cm - Podstawowy nóż kuchenny dla każdego kucharza, z szerokim ostrzem przy rękojeści. Przeznaczony do siekania warzyw i krojenia mięsa.
  • Nóż Szefa Kuchni (857111) 16 cm  - Szeroki nóż doskonały do siekania warzyw.
  • Nóż do obierania (857103)11 cm - do obierania i krojenia warzyw oraz owoców. Doskonały także do siekania drobnych warzyw i ziół.
  • Nóż do skrobania (857101)7 cm - Lekki, poręczny nóż z krótkim ostrzem do skrobania i krojenia drobnych warzyw.
  • Blok drewniany z lakierowanego drewna brzozowego z metalową podstawką, wieszakiem. Blok idealny do przechowywania noży, do postawienia lub zawieszenia tam gdzie noże są najbardziej potrzebne.
  • Skrobaczka z ostrzem stałym - przeznaczona do warzyw i owoców.
 

Niezbędne noże dla profesjonalistów i hobbystów, idealne do obierania, krojenia i przygotowywania owoców, warzyw, mięsa, ryb i ziół.

Zestaw noży w bloku to również idealny pomysł na prezent.

 
 
 
  • FIS.Zestaw 5 noży w bloku FF PLUS 857197
  • FIS.Skrobaczka do warzyw  ostrze stałe 1014418
 
999000000207
Nowy produkt