FISKARS 5 NOŻY FF 857197 PLUS SKROBACZKA + DEVILS

299,00 zł
Brutto
FISKARS 5 NOŻY FF 857197 PLUS SKROBACZKA + DEVILS
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie


 • Masz dodatkowe pytania? Potrzebujesz porady? Skontaktuj się z Nami chętnie na nie odpowiemy. Masz dodatkowe pytania? Potrzebujesz porady? Skontaktuj się z Nami chętnie na nie odpowiemy.
 

ZESTAW 8 ELEMENTOWY - 5 NOŻY FUNCTIONAL FORM W BLOKU KITCHEN PLUS 857197 + SKROBACZKA Z RUCHOMYM OSTRZEM + OSTRZAŁKA DEVILS

 

Ergonomia, bezpieczeństwo oraz komfort użytkowania.

Noże Functional Form to jedna z najpopularniejszych linii produktów firmy Fiskars. Przy tworzeniu tej serii specjalną uwagę zwrócono na ergonomię, funkcjonalność bezpieczeństwo użytkowania.

Noże Functional Form stworzone po to, aby przygotowywanie posiłków było prawdziwą przyjemnością. Ergonomiczna rękojeść z powłoką Softgrip gwarantuje pewny, wygodny uchwyt, dzięki czemu nóż dobrze układa się w dłoni i umożliwia cięcie i krojenie pod dowolnym kątem. Różnorodność linii sprawia, że każdy znajdzie odpowiedni do swoich potrzeb nóż.

 

Noże Fiskars zostały stworzone, żeby gotowanie stało się jeszcze przyjemniejsze.

Każdego dnia w kuchni wykonujemy wiele różnych zadań: kroimy, obieramy, filetujemy i szatkujemy. Czynności te związane są z jednym narzędziem - NOŻEM. Dzięki szerokiej gamie produktów Fiskars możemy dobrać odpowiedni nóż do każdej czynności dla każdego szefa kuchni.

 

Oferujemy Państwu niezbędne noże dla każdego SZEFA KUCHNI.

 • Nóż do chleba (857105)23 cm - Długi nóż z ząbkowanym ostrzem przeznaczony do krojenia różnych rodzajów pieczywa.
 • Nóż kuchenny uniwersalny (857129) 20 cm - Podstawowy nóż kuchenny dla każdego kucharza, z szerokim ostrzem przy rękojeści. Przeznaczony do siekania warzyw i krojenia mięsa.
 • Nóż Szefa Kuchni (857111) 16 cm  - Szeroki nóż doskonały do siekania warzyw.
 • Nóż do obierania (857103)11 cm - do obierania i krojenia warzyw oraz owoców. Doskonały także do siekania drobnych warzyw i ziół.
 • Nóż do skrobania (857101)7 cm - Lekki, poręczny nóż z krótkim ostrzem do skrobania i krojenia drobnych warzyw.
 • Blok drewniany z lakierowanego drewna brzozowego z metalową podstawką, wieszakiem. Blok idealny do przechowywania noży, do postawienia lub zawieszenia tam gdzie noże są najbardziej potrzebne.
 • Skrobaczka z ruchomym ostrzem - Idealna do obierania owoców i warzyw — skrobaczka Fiskars Functional Form z ruchomą głowicą, posiada rękojeść Softgrip™.
 • Ostrzałka DEVILS Roll-Sharp przeznaczona jest do ostrzenia wszystkich noży. Pozwala na zachowanie ostrości noży na długi czas.
 

Każdy nóż wymaga regularnego ostrzenia. Aby nóż dłużej zachował ostrość, warto pamiętać o krojeniu na miękkim podłożu, np. drewnianej lub plastikowej desce. Krojenie na twardych powierzchniach może spowodować szybsze stępienie ostrza. Prawidłowo użytkowany nóż dłużej zachowa swoje właściwości.

Ostrzałka do noży Fiskars DEVILS dla prawo i lewo ręcznych. Produkt jest w 100% oryginalnym produktem producenta FISKARS.

Niezwykle wygodna w użyciu ostrzałka została tak skonstruowana aby zarówno osoba prawo jaki lewo ręczna mogła ją obsługiwać. Zastosowana ceramiczna szpulka sprawia, iż ostrzenie jest lekkie i szybkie i nie wymaga użycia energii elektrycznej!

Ostrzałka DEVILS Roll-Sharp™ - dzięki ceramicznej szpulce na ośce łatwo i szybko naostrzymy stępione noże.  Aby użyć ostrzałki wystarczy umieścić prostopadle nóż w wyznaczonym miejscu i przeciągnąć kilkakrotnie (15-20 razy) po szpuli do przodu i do tyłu. Dzięki temu na pewno naostrzymy nóż pod odpowiednim kątem po obu stronach ostrza.

Ostrzałka może być używana codziennie nawet gdy noże nie są jeszcze całkowicie stępione. Wielu profesjonalnych kucharzy ostrzy swoje noże przed każdym zadaniem. Aby prawidłowo wykonać tę czynność należy przyłożyć nóż w górnej części ostrzałki pod kątem 15. Następnie wykonujemy długie pociągnięcia w dół ostrzałki, lekko dociskając nóż. Po zakończeniu ostrzenia jednej strony należy przełożyć nóż na drugą, aby zabezpieczyć się przed ewentualnymi skaleczeniami zawsze trzymajmy nóż ostrzem od siebie.

 

Niezbędne noże dla profesjonalistów i hobbystów, idealne do obierania, krojenia i przygotowywania owoców, warzyw, mięsa, ryb i ziół.

Zestaw noży w bloku to również idealny pomysł na prezent.

 
 
 
 • FIS.Zestaw 5 noży w bloku FF PLUS 857197
 • FIS.Skrobaczka z ruchomą głowicą 1014419
 • FIS.Ostrzałka do noży Roll-Sharp DEVILS 1000777
 
999000000208
Nowy produkt