Sposoby płatnościPrzelew tradycyjny:

Przy wyborze tej formy płatności należy wziąć pod uwagę ewentualne wydłużenie procesu realizacji zamówienia, ponieważ przystąpimy do niego dopiero po zaksięgowaniu środków na naszym koncie. W tytule przelewu prosimy podać numer zamówienia i nazwisko osoby, na którą zamówienie zostało złożone. W przypadku zapłaty za złożone zamówienie przelewem tradycyjnym bardzo prosimy o przesłanie potwierdzenia wpłaty na maila sklep@domowe-inspiracje.pl, w celu poprawnej weryfikacji wpłaty a także szybszej realizacji zamówienia.

Dane do przelewu:
MiK Sp. z o.o.,
ul. Melioracyjna 6
57-200 Ząbkowice Śląskie

PKO BP S.A.
87 1020 5226 0000 6202 0654 9309


E-przelew (PayU):

Przelew elektroniczny jest jedną z najszybszych form zapłaty - wybierając ją, Twoje zamówienie zostanie szybciej zrealizowane, ponieważ zaksięgowanie wpłaty na naszym koncie nastąpi błyskawicznie. Usługa realizowana za pośrednictwem PayU.


Karta kredytowa (PayU):

Płatność kartą kredytową jest jedną z najszybszych form zapłaty - wybierając ją, Twoje zamówienie zostanie szybciej zrealizowane, ponieważ zaksięgowanie wpłaty na naszym koncie nastąpi błyskawicznie. Usługa realizowana za pośrednictwem PayU - obsługiwane są karty Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro.

Uwaga - nieopłacenie zamówienia w ciągu 5 dni roboczych skutkuje jego automatycznym anulowaniem.


Za pobraniem u kuriera:

Płatność za pobraniem jest jedną z najszybszych form zapłaty - wybierając ją, Twoje zamówienie zostanie szybciej zrealizowane, ponieważ nie musimy czekać na zaksięgowanie wpłaty na naszym koncie. Za zamówienie zapłacisz kurierowi, który dostarczy Twoją paczkę.