Koszty i formy dostawy
    


 
Naszym priorytetem jest, aby czas od złożenia zamówienia do wysłania przesyłki był jak najkrótszy. Każda przesyłka jest starannie zapakowana, tak by podczas transportu produkty w niej nie uległy uszkodzeniu.
 
 
Dostawy i płatności

- Przesyłka kurierska przy przedpłacie – 20,00 zł
- Przesyłka kurierska pobraniowa - 22,00 zł
- Przesyłka niestandardowa przy przedpłacie - 60,00 zł (dotyczy przesyłek takich jak np meble ogrodowe)
- Przesyłka niestandardowa pobraniowa - 65,00 zł (dotyczy przesyłek takich jak np meble ogrodowe)
- Przesyłka paletowa przy przedpłacie - 149,00 zł (dotyczy przesyłek takich jak np meble ogrodowe) (prosimy o zapoznanie się z regulaminem odbioru przesyłki paletowej)
- Przesyłka paletowa pobraniowa -  155,00 zł (dotyczy przesyłek takich jak np meble ogrodowe) (prosimy o zapoznanie się z regulaminem odbioru przesyłki paletowej)

- Odbiór osobisty - 0 zł


Realizacja zamówienia
Sprzedawca realizuje zamówienia według kolejności ich wpłynięcia. Czas realizacji zamówienia wynosi od 1 dnia do 3 dni roboczych.  Na czas realizacji zamówienia składa się czas przygotowania zamówienia (kompletowanie oraz pakowanie zamówienia) oraz czas dostawy zamówienia zależny od wybranego sposobu doręczenia.
W przypadku braku możliwości realizacji zamówienia we wskazanym terminie, sprzedawca kontaktuje się z Klientem w celu ustalenia dalszego trybu postępowania.
Dostawa Towaru odbywa się za pośrednictwem firmy kurierskiej lub w inny sposób zaakceptowany przez strony.
Informacje o kosztach dostawy podawane są w trakcie wypełniania przez Klienta formularza zamówienia. Wysokość kosztów wysyłki zależy od wagi i gabarytów zamówionego towaru.
 Ceny produktów zawierają podatek VAT.


Płatność

Najszybszymi formami płatności są te elektroniczne za pośrednictwem PayU lub karty. Pieniądze od razu są księgowane na naszym koncie i możemy zacząć realizować zamówienie. To gwarancja najszybszej dostawy zamówienia.Wszystkie zamówienia z opcją przedpłaty - przelewem tradycyjnym, wysyłane są dopiero po zaksięgowaniu środków na naszym koncie. W przypadku przelewu tradycyjnego czas realizacji przelewu może być wydłużony, w celu przyspieszenia realizację zamówienia prosimy o przesłanie potwierdzenia wpłaty na maila sklep@domowe-inspiracje.pl

Dane do przelewu:
MiK Sp. z o.o.,
ul. Melioracyjna 6,
57-200 Ząbkowice Śląskie

PKO BP S.A.
87 1020 5226 0000 6202 0654 9309


Odbiór osobisty

Możesz również sam odebrać swoją paczkę u nas w sklepie w tym celu bardzo prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Płatności można u nas dokonać gotówką lub kartą.

Miejsce i czas odbioru:
Hurtownia MiK
ul. Melioracyjna 4
57-200 Ząbkowice Śląskie

Czynna od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00.