Koszty i formy dostawy
    


 
Naszym priorytetem jest, aby czas od złożenia zamówienia do wysłania przesyłki był jak najkrótszy. Każda przesyłka jest starannie zapakowana, tak by podczas transportu produkty w niej nie uległy uszkodzeniu.
 
 
Dostawy i płatności

- Przesyłka kurierska przy przedpłacie – 20,00 zł
- Przesyłka kurierska pobraniowa - 22,00 zł
- Przesyłka niestandardowa przy przedpłacie - 60,00 zł (dotyczy przesyłek takich jak np meble ogrodowe)
- Przesyłka niestandardowa pobraniowa - 65,00 zł (dotyczy przesyłek takich jak np meble ogrodowe)
- Przesyłka paletowa przy przedpłacie - 149,00 zł (dotyczy przesyłek takich jak np meble ogrodowe) (prosimy o zapoznanie się z regulaminem odbioru przesyłki paletowej)
- Przesyłka paletowa pobraniowa -  155,00 zł (dotyczy przesyłek takich jak np meble ogrodowe) (prosimy o zapoznanie się z regulaminem odbioru przesyłki paletowej)

- Odbiór osobisty - 0 zł

Uwaga! Informujemy, że złożenie zamówienia za pobraniem jest równoznaczne z formalnym zawarciem umowy kupna i sprzedaży, a tym samym zobowiązani są Państwo do odbioru produktu i uiszczenia opłaty. W przypadku odmowy przyjęcia towaru po złożeniu zamówienia zostaną Państwo obarczeni kosztami transportu za wysyłkę i za powrót towaru zgodnie z Kodeksem Cywilnym:
Art. 535 Przez umowę sprzedaży sprzedawca zobowiązuje się przenieść na kupującego własność rzeczy i wydać mu rzecz, a kupujący zobowiązuje się rzecz odebrać i zapłacić sprzedawcy cenę.

Art. 471: Dłużnik obowiązany jest do naprawienia szkody wynikłej z niewykonania lub nienależytego wykonania zobowiązania, chyba że niewykonanie lub nienależyte wykonanie jest następstwem okoliczności, za które dłużnik odpowiedzialności nie ponosi.Realizacja zamówienia
Sprzedawca realizuje zamówienia według kolejności ich wpłynięcia. Czas realizacji zamówienia wynosi od 1 dnia do 3 dni roboczych.  Na czas realizacji zamówienia składa się czas przygotowania zamówienia (kompletowanie oraz pakowanie zamówienia) oraz czas dostawy zamówienia zależny od wybranego sposobu doręczenia.
W przypadku braku możliwości realizacji zamówienia we wskazanym terminie, sprzedawca kontaktuje się z Klientem w celu ustalenia dalszego trybu postępowania.
Dostawa Towaru odbywa się za pośrednictwem firmy kurierskiej lub w inny sposób zaakceptowany przez strony.
Informacje o kosztach dostawy podawane są w trakcie wypełniania przez Klienta formularza zamówienia. Wysokość kosztów wysyłki zależy od wagi i gabarytów zamówionego towaru.
 Ceny produktów zawierają podatek VAT.


Płatność

Najszybszymi formami płatności są te elektroniczne za pośrednictwem PayU lub karty. Pieniądze od razu są księgowane na naszym koncie i możemy zacząć realizować zamówienie. To gwarancja najszybszej dostawy zamówienia.Wszystkie zamówienia z opcją przedpłaty - przelewem tradycyjnym, wysyłane są dopiero po zaksięgowaniu środków na naszym koncie. W przypadku przelewu tradycyjnego czas realizacji przelewu może być wydłużony, w celu przyspieszenia realizację zamówienia prosimy o przesłanie potwierdzenia wpłaty na maila sklep@domowe-inspiracje.pl

Dane do przelewu:
MiK Sp. z o.o.,
ul. Melioracyjna 6,
57-200 Ząbkowice Śląskie

PKO BP S.A.
87 1020 5226 0000 6202 0654 9309


Odbiór osobisty

Możesz również sam odebrać swoją paczkę u nas w sklepie w tym celu bardzo prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Płatności można u nas dokonać gotówką lub kartą.

Miejsce i czas odbioru:
Hurtownia MiK
ul. Melioracyjna 4
57-200 Ząbkowice Śląskie

Czynna od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00.