Zestaw filtrów pod zlew do wody pitnej KRYSZTAŁ H AQUAPHOR Z KRANEM
search
 • Zestaw filtrów pod zlew do wody pitnej KRYSZTAŁ H AQUAPHOR Z KRANEM
 • Zestaw filtrów pod zlew do wody pitnej KRYSZTAŁ H AQUAPHOR Z KRANEM
 • Zestaw filtrów pod zlew do wody pitnej KRYSZTAŁ H AQUAPHOR Z KRANEM
 • Zestaw filtrów pod zlew do wody pitnej KRYSZTAŁ H AQUAPHOR Z KRANEM
 • Zestaw filtrów pod zlew do wody pitnej KRYSZTAŁ H AQUAPHOR Z KRANEM
 • Zestaw filtrów pod zlew do wody pitnej KRYSZTAŁ H AQUAPHOR Z KRANEM

Zestaw filtrów pod zlew do wody pitnej KRYSZTAŁ H AQUAPHOR Z KRANEM

429,00 zł
Brutto

Urządzenie wyposażone jest w trzy wymienne filtry do wody, które odpowiadają za oczyszczanie. Zestaw wkładów filtrujących podlega wymianie, zastosowana technologia Clik & Turn przyspiesza serwis filtra, a cała czynność trwa zaledwie kilka minut!

Ilość

Filtr podzlewozmywakowy zmniejszający twardość wody

Aquaphor Kryształ H

 • Ultra dokładna filtracja i zmiękczanie wody
 • Stały dostęp do krystalicznie czystej wody
 • Redukcja kamienia
 • Wielofunkcyjna ochrona - usuwa chlor, osad, metale ciężkie, związki organiczne, fenole

AQUAPHOR Kryształ H to kuchenny filtr podzlewowy przeznaczony do uzdatniania oraz zmiękczania wody pitnej o podwyższonym stopniu twardości, dzięki czemu przygotowane na jej bazie napoje i potrawy są zdrowsze, smaczniejsze i bardziej aromatyczne.

AQUAPHOR Kryształ H redukuje toksyny i alergeny, pestycydy, usuwa metale ciężkie oraz chlor, produkty ropopochodne oraz pozostałe toksyny i alergeny, zachowując przy tym odpowiedni skład mineralny wody.

Urządzenie wyposażone jest w trzy wymienne filtry do wody, które odpowiadają za oczyszczanie. Zestaw wkładów filtrujących podlega wymianie, zastosowana technologia Clik & Turn przyspiesza serwis filtra, a cała czynność trwa zaledwie kilka minut!

AQUAPHOR Kryształ H - wkłady filtrujące zostały wyprodukowane zgodnie z technologią CFB (CarbFiber Block) z jonowymiennym włóknem Aqualen, dlatego powierzchnia kontaktu wody z materiałem filtrującym jest 42 razy większa niż w przypadku standardowych wkładów. Filtracja odbywa się 4 x szybciej. Materiał filtrujący zawiera również bezpieczne srebro w aktywnej formie jonowej. Wymienny wkład filtrujący KH, posiadający w swoim składzie żywicę jonowymienną, odpowiadają za obniżenie nadmiernej twardości, skutecznie usuwa kamień z wody.

Podzlewozmywakowy filtr wody Aquaphor Kryształ H posiada wkłady filtrujące wyprodukowane w technologii bloków węglowych, z wykorzystaniem włókien Aqualen. Wpływ kilku etapów oczyszczania wody można zauważyć w finalnym produkcie.

Zanieczyszczenia wody, które mogą znajdować się w wodzie wodociągowej, są skutecznie usuwane, a mineralny skład wody pozostaje na wysokim poziomie.

Filtr wody Kryształ pozbawia ją bakterii oraz usuwa problem twardości wody.

System filtrowania wody pitnej Aquaphor w standardzie wyposażony jest w następujący komplet filtrów:

 • - WSTĘPNE OCZYSZCZANIE - Wymienny wkład filtracyjny Aquaphor K3 - zbudowany z bloków węglowych z wykorzystaniem włókna Aqualen oraz srebra w aktywnej formie. Używany do wstępnego oczyszczania, usuwa z wody rdzę, wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia, w tym chlor, ołów, bakterie oraz inne drobiny o wielkości do 5 mikronów.
 • - ZMIĘKCZANIE - Wymienny wkład filtracyjny Aquaphor KH(K4) - zawiera żywicę jonowymienną, przeznaczony jest do zmiękczania i oczyszczania wody. Redukuje powstawanie powłoki na powierzchni wody, chroni urządzenia grzewcze przed osadzaniem się kamienia.
 • - FINALNE OCZYSZCZANIE - Wymienny wkład filtracyjny Aquaphor K7 - wyprodukowany w technologii bloków węglowych z wykorzystaniem węgla kokosowego, filtruje zanieczyszczenia do 0,8 mikrona. Redukuje mętność wody, usuwa metale, jednocześnie zmniejszając twardość wody. Jest ostatnim etapem oczyszczania wody pitnej.

Zestaw standardowych wkładów można nabyć jako komplet dedykowany dla konkretnego filtra Aquaphor lub nabyć osobno każdy wkład.

Filtr wody pod zlew Aquaphor Kryształ H zawartość zestawu:

 1. Wymienny wkład filtrujący K3 1 szt.
 2. Wymienny wkład filtrujący KH 1 szt.
 3. Wymienny wkład filtrujący K7 1 szt.
 4. Głowica filtra 1 szt.
 5. Wężyk JG 1 szt.
 6. Wężyk przyłączeniowy z tuleją stożkową 1 szt.
 7. Przyłącze wody 1 szt.
 8. Wylewka do czystej wody 1 szt.
 9. Korek
 10. Adapter do wkładu KH

Wymiary:

 • Wysokość: 35,0 cm
 • Głębokość: 9 cm
 • Szerokość: 26 cm

6 000 L - Wydajność zestawu AQUAPHOR Kryształ H

2 L/min  -  Szybkość filtracji AQUAPHOR Kryształ H

Wydajność wkładów wymiennych w konfiguracji K3, KH, K7 - 6000 litrów, nie dłużej niż 18 miesięcy (okres może się zmienić w zależności od jakości wody filtrowanej)

*** Instrukcja obsługi, pierwsze użycie, wymiana filtra i dodatkowe zalecenia są dołączone do każdego zestawu AQUAPHOR Kryształ H, oraz dołączona do aukcji.

Link do filmiku montażu filtra Aquaphor Kryształ H:

 • https://youtu.be/5i4C13T9Ctc

AQUAPHOR Filtr do wody KRYSZTAŁ H /zmiękczający/ (4067)

850600710024
8 Przedmioty

Zobacz także

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.